Po wielu sygnałach o rzekomej obsesji Travisa Barker na temat stóp swojej żony, Kourtney Kardashian w końcu przemówiła! W teście na prawdomówność zorganizowanym przez Vanity Fair przyznała, że to jego fetysz!

Travis Barker ma obsesje na punkcie stóp Kourtney

Po miesiącach spekulacji i kilku żartobliwych komentarzach jej sióstr Kourtney Kardashian w końcu przyznała, że rzeczywiście jej mąż nie myśli o niczym innym jak tylko o jej stopach!

Dlaczego Kourtney Kardashian i Travis Barker zawsze całują publicznie się w TEN SPOSÓB?

W najnowszym filmiku udostępnionym przez Vanity Fair Kourtney i Khloe Kardashian poddały się testowi na wykrywaczu kłamstw.  Zapytana o fetysz odpowiedziała:

Tak! Ja osobiście go nie mam, ale Travis owszem!

Ale to nie była jedyna ryzykowna rewelacja, którą Kourtney ujawniła podczas programu: wyznała również, że ona i Travis zostali kiedyś przyłapani w intymnej sytuacji.

Travis Barker, jego fetysz i „anielskie stopy” Kourtney Kardashian

– Czy kiedykolwiek zostaliście przyłapani na robieniu tego? Khloe zagadnęła, co skłoniło Kourtney do pytania: „W naszym domu?”

Po tym, jak Khloe wyjaśniła, że zamierzała zapytać, czy Kourtney i Travis „zostali złapani poza domem”, Kourtney odpowiedziała twierdząco, dodając: „Wiesz o tym”.

– Wiem – zażartowała Khloe. „Nie wiedziałem, że pójdziemy tą stronę. Czy żałujesz, że to zrobiłaś?”

Choć Kourtney lekko się zmieszała, odpowiedziała z pewnością, że nie.

/ABACAPRESS.COM

PORTOFINO, ITALY – K / Forum

Kourtney Kardashian and Travis Barker/ Forum