Kourtney Kardashian odpowiedziała na pytania fanów odnośnie ciąży w jednym ze swoich ostatnich postów na Instagramie. W czwartek (2 marca) 43-letnia celebrytka opublikowała kilka zdjęć zza kulis swojego zdjęcia promującego markę witamin Lemme. Na zdjęciach Kourtney pozowała w obcisłych żółtych spodniach.

Kourtney Kardashian zaprzecza, że jest w ciąży

Po publikacji fani natychmiast rzucili się do komentarzy, zadając pytanie, czy Kourtney sugeruje ciążę. W odpowiedzi na jedno z pytań, Kourtney napisała:

Kourtney Kardashian docenia swoją nową figurę: „Mój tyłek jest niesamowity”

„Efekty uboczne in vitro (odpowiadam na ten komentarz tylko dlatego, że uważam, że ważne jest, aby wiedzieć, jak in vitro wpływa na ciało kobiety i o tym się rzadko mówi)”.

Kourtney kontynuowała, pisząc: „Czy nadal pytamy kobiety, czy są w ciąży?”.

Inni fani pochwalili gwiazdę za tak szczere wypowiedzi.

Travis Barker, jego fetysz i „anielskie stopy” Kourtney Kardashian

„Doceniam twoją szczerość i te piękne nieedytowane zdjęcia. Wyglądasz niesamowicie, a wiem, że Travis musi uwielbiać te krągłości” – napisał jeden z użytkowników.

W 2022 roku ujawniono, że Kourtney i Travis Barker starali się o dziecko metoda in vitro, z różnych przyczyn postanowili jej nie kontynuować. Co ciekawe post z Kardashian w żółtych spodniach również zniknął z sieci.