Khloé Kardashian zdementowała spekulacje fanów na temat tego, czy wróciła do związku ze swoim byłym partnerem, Tristanem Thompsonem, który wcześniej ją zdradził.

Khloé Kardashian nie jest z Tristanem Thomsponem

Kardashian postanowiła wejść w polemikę ze sowimi fanami na Instagramie.

„Przestańcie szerzyć te teorie. To męczące. Ale rozumiem, że niezależnie od tego, co powiem, nadal będziesz kontynuować to, co chcecie. Więc po co to robić?” – skomentowała Kardashian pod postem na Instagramie we wtorek.

Gwiazda dodała, że jest „wyczerpana” ciągłym tłumaczeniem, że nie musi być związana romantycznie z Thompsonem, aby on i jej rodzina go wspierali i akceptowali.

Travis Barker o Kourtney Kardashian: „Zawsze wiedziałem, że to ta jedyna”. Zdradza, dlaczego tyle czekał!

„Wielu ludzi wierzy w te kłamstwa, bo to jest narracja, którą chcą podtrzymać. Bawcie się dobrze… Niektóre rzeczy są po prostu takie, jakie są” – napisała. „Członek rodziny wspierający innego członka rodziny, SZCZEGÓLNIE w trudnym okresie życia”.

Kardashian, 38 lat, podała jako przykład, że „zawsze wspiera” Scotta Disicka, mimo że on i jej siostra Kourtney Kardashian rozeszli się wiele lat temu, a ona sama wyszła za mąż za Travisa Barkera.

Założycielka marki Good American odnosiła się prawdopodobnie do teorii fanów, którzy domyślali się, że ona i zawodnik Los Angeles Lakers są znowu razem po tym, jak jej starsza siostra Kim Kardashian dopingowała go na jego ostatnim meczu w piątek.

Khloé Kardashian i Tristan Thompson ujawnili imię swojego synka

Kim, i jej najstarsza córka, North West, zajmowały miejsca w pierwszym rzędzie i trzymały ręcznie wykonany transparent z imieniem Thompsona na jednym z meczów w konferencji półfinałowej.

Fani zaczęli komentować w mediach społecznościowych fakt, że Kim uczestniczyła w tym meczu, a także w kilku innych niedawno, mimo że Thompson kilkakrotnie zdradził Khloé w ostatnich latach.

Khloe Kardashian

Forum