Kim Kardashian (39 l.) wylansowała modę na krągłe sylwetki. Gdy Kimmy zaczynała swoją karierę w show-biznesie przy boku Paris Hilton jako jej asystentka, na salonach rządziły szczupłe, bądź wychudzone dziewczyny. To dzięki Kardashiance w mediach zapanowała moda na pełniejsze kształty. Kim uwielbia podkreślać swoją sylwetkę, tym razem nie wygląda jednak stylowo a bardziej jak modowa pomyłka.

Kim Kardashian pokazała, jak wygląda u niej śniadanie. „Poranne szaleństwo”

Kim Kardashian w obcisłej stylizacji – co się stało z jej pupą?

Kim cały czas walczy o perfekcyjną sylwetkę. Kardashianka je jedynie organiczną i nie przetworzoną żywność, regularnie ćwiczy z trenerem personalnym i wystrzega się cukrów. Dzięki temu wygląda naprawdę świetnie, jednak jej stylizacja nas nie zachwyciła.

Fotoreporterzy przyłapali Kim na zakupach. Kardashianka ten dzień spędzała w towarzystwie siostry – Khloe. Kim założyła na siebie monochromatyczny zestaw w kolorze burgundowym. Nie od dziś wiadomo, że Kim ma sporych rozmiarów pupę. Dziwnym trafem wszystkie z sióstr (oprócz Kendall, która jest modelką) mają zrobione tyłki na „jedno kopyto„. Widać, że każda z nich korzysta z usług tego samego chirurga.

Kim Kardashian

Fot.Forum/The Mega Agency

Kim chyba niedawno była na poprawianiu pośladów, gdyż wyglądały na większe niż zwykle. Obcisłe spodnie ciasno je opinały a pupa wyglądała na wręcz nienaturalnych kształtów. Kardashianka miała na sobie dopasowany golf, który włożyła w spodnie. Widać efekty wycieńczających treningów i diety, a talia Kim – jak u OSY!

Włosy związała w długiego warkocza a na twarzy miała jak zawsze perfekcyjny makijaż.

Kim Kardashian

Fot.Forum/The Mega Agency

Kim Kardashian

Fot.Forum/The Mega Agency

Lubicie jej styl?

ZOBACZ WIĘCEJ:

CO?! Khloe Kardashian jest W CIĄŻY z Kanye Westem?!

WOW! Khloe Kardashian w sukni z rozcięciem na evencie. Wyglądała niczym Angelina Jolie

Kim Kardashian pokazała przesłodkie zdjęcie Stormi Webster całującej małego Psalma

Sonda

poll-violet

Jak myślisz - czy Kim ma naturalną pupę, czy ją powiększała?

1

Na 100 procent sztuczna!

2

Myślę, że to jej naturalna pupa - to geny

3

Nie wiem :(

Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA