Król Karol III rzekomo dąży do zakończenia tej niezgodnej relacji z synem Harrym. Jednak według informatorów, nie jest to tylko kwestia ojcowskiej miłości, lecz również rozważa on strategiczne powody tego pojednania.

Król Karol chce się pogodzić z Harrym

Były pracownik pałacu, w rozmowie z Daily Beast zauważył, że Karol i Harry od dawna nie pojawiali się razem na żadnych zdjęciach. Ta sytuacja, jak twierdzi źródło, nie jest „odpowiednia”, biorąc pod uwagę, że Karol jest „narodowym symbolem jedności”:

Ostatecznie Karol ma nie tylko osobistą, ale także strategiczną potrzebę rozwiązania tej kwestii – podkreślił informator.

Nie jest tajemnicą, że stosunki między królem a jego synem są napięte od pewnego czasu. Nie tylko rodzinne rozdźwięki, ale także publiczne wyznania Harry’ego i jego żony, Meghan Markle, w różnych wywiadach oraz wydanie książki „Spare,” która ujawniła pewne tajemnice rodziny królewskiej.

Nie żyje Sir Michael Gambon! Wcielał się w postać Albusa Dumbledore’a w „Harrym Potterze”

Król Karol III zdaje sobie sprawę, że nie może pozwolić sobie na utrzymywanie konfliktu z synem, zwłaszcza że jest on symbolem narodowej jedności. Z tego powodu dąży do rozwiązania sytuacji, choć nie jest to kwestia oczekiwania przeprosin od Harry’ego.

Przyjaciel rodziny królewskiej ujawnił, że Karol nie oczekuje przeprosin od swojego syna. Zrozumiał, że Windsorowie są uparci, a Harry nie jest wyjątkiem. Ważne jest teraz, czy książę może zaakceptować, że również nie otrzyma przeprosin od swojego ojca.

Informacje o tym, że Karol zaprosił Harry’ego do zamku Balmoral, są uważane za pozytywny sygnał w kierunku rozwiązania konfliktu. Choć Harry nie spotkał się z ojcem podczas tej wizyty, to sugeruje, że obie strony są skłonne do zbliżenia.

Kelly Osbourne znów jedzie po księciu Harrym

Forum

Forum

Forum