O pogarszającej się kondycji królowej Elżbiety II mówi się już od pewnego czasu. Zresztą niedawno fotoreporterzy zrobili monarchini zdjęcia, na których widać, jak 95-latka podpiera się laską. Te fotografie wywołały niepokój w narodzie. I choć Pałac uspokajał, że babcia księcia Williama miała ją ze sobą nie ze względów zdrowotnych, a jedynie dla lepszego samopoczucia, to nie uspokoiło Brytyjczyków.

Królowa Elżbieta szykuje prawników na walkę z Harrym i Meghan

Królowa Elżbieta II trafiła do szpitala

Niestety okazuje się, że to nie są jedyne niepokojące wieści z Wysp Brytyjskich. Jak donoszą bowiem zagraniczne media, ubiegłą noc Elżbieta II spędziła w szpitalu Króla Edwarda VII. Monarchinię poddano tam wstępnym badaniom. Pałac poinformował też, że królowa została już wypisana i wróciła do zamku Windsor. Jak się teraz czuje? Podobno znacznie lepiej. Lekarze zalecili jednak seniorce odpoczynek.

Królowa Elżbieta II udała się na tajne spotkanie z Harrym? Sama prowadziła samochód (ZDJĘCIE)

Przypomnijmy, że ostatnie miesiące z życia monarchini nie należały do najprzyjemniejszych. Elżbieta II musiała nie tylko musiała pożegnać się z ukochanym mężem, lecz także znosić zachowanie Meghan Markle i księcia Harry’ego.

Królowa Elżbieta II, fot. Agencja Forum

Królowa Elżbieta II, fot. Agencja Forum

Królowa Elżbieta podczas oficjalnego wystąpienia.

Królowa Elżbieta w karmelowym płaszczu, fot.Forum/Mega Agency.

Królowa Elżbieta w brązowym płaszczu

Królowa Elżbieta/fot. Forum