Zniesławiony Armie Hammer (37 l.) udostępnił właśnie na Instagramie nowy post przedstawiający wnętrze jadącego pociągu. Motywem przewodnim wideo jest piosenka „El Millonario” artysty Gitkina. Na nagraniu widać laptop z wideo z mężczyzną biegnącym obok konia.

Wygląda na to, że Armie Hammer całkowicie wyczyścił swój poprzedni kanał na Instagramie, zanim udostępnił nowy film, który jest obecnie jego jedynym postem.

Po latach dochodzenia Armie Hammer nie będzie sądzony

Przypominamy, że aktor zniknął z centrum uwagi, odkąd w czerwcu on i jego była żona Elizabeth Chambers doszli do porozumienia w sprawie rozwodu. Według doniesień para zgodziła się na wspólną opiekę nad dwójką swoich dzieci.

Armie Hammer POWRACA?

Hammer i Chambers (41 l.) pobrali się w maju 2010 r. W lipcu 2020 roku Elizabeth Chambers złożyła pozew o rozwód. W lutym Hammer zabrał głos po raz pierwszy od serii zarzutów o nadużycia, które złamały mu karierę. Armie do dziś zaprzecza jakiemukolwiek przestępstwu, choć przyznał, że znęcał się emocjonalnie nad swoimi byłymi.

Armie Hammer widziany na randce ze znaną aktorką

Aktor powiedział także w wywiadzie, że jako nastolatek był molestowany seksualnie i miał myśli samobójcze po postawionych mu zarzutach w 2021 roku. Jednak w maju tego roku w sieci pojawiła się informacja, że Hammerowi nie zostaną postawione zarzuty, gdyż prokuratura „nie była w stanie udowodnić winy ponad wszelką wątpliwość”.