Krzysztof Ibisz kilka tygodni temu wziął ślub z Joanną Kudzbalską. I choć prezenter na co dzień zarówno w social mediach, jak i w wywiadach, ujawnia sporo szczegółów ze swojego życia prywatnego, związek z młodszą o 27 lat modelką utrzymywał w tajemnicy. Zresztą, gdy para powiedziała sobie sakramentalne „tak”, prezenter wrzucił do sieci tylko jedno zdjęcie z nową żoną.

Krzysztof Ibisz z nową żoną spędza urlop na rajskiej wyspie

Krzysztof Ibisz trzecie wesele – prezenter pokazał na Instagramie więcej zdjęć

Trzeba przyznać, że gdy media obiegła informacja na temat związku Krzysztofa i Joanny, wiele osób było w szoku. Para nie pozuje bowiem razem na ściankach, nie udziela wspólnych wywiadów i nie pojawia się na okładkach kolorowych magazynów. Na próżno też szukać uroczych i romantycznych obrazów zakochanych w sieci.

Zresztą na temat ich ślubu również jeszcze do niedawna wiele nie wiedzieliśmy. Jak zdradziła Paulina Sykut-Jeżyna, państwo młodzi prosili swoich gości, by ci nie dzielili się w sieci relacjami z ceremonii tego samego dnia. Prezenterka powiedziała, że wszyscy weselnicy uszanowali tę prośbę i pierwsze zdjęcia zaczęli publikować dopiero po kilku dniach. Podobnie zresztą jak Krzysztof i Joanna. Niemniej teraz coraz częściej można zobaczyć na profilu dziennikarza nowe fotografie z tego wyjątkowego dnia. 56-latek wrzucił właśnie na Instagram świeżą porcję wspomnień. Przy okazji zdradził też, że para skorzystała z pomocy wedding plennera.

Tabloid obliczył, ile Krzysztof Ibisz wydał na WESELE. Prezenter komentuje: „Niepotrzebne oburzenie”

Jesteście ciekawi, jak wyglądało wesele i ślub? Rzućcie tylko okiem na te zdjęcia!