Krzysztof Ibisz w sierpniu 2021 roku wziął trzeci ślub. Jego żoną została 32-letnia Joanna Kudzbalska, uczestniczka „Top model” i lekarka. Jesienią ubiegłego roku małżeństwo doczekało się pierwszej pociechy, syna Borysa.

Joanna Ibisz wyznaje, kto chciał, a kto nie chciał dziecka: „Krzysztof nie robi się młodszy…wbrew temu, co wszyscy myślą”

Kolejna przeprowadzka Krzysztofa Ibisza!

Krzysztof Ibisz często udziela się w mediach społecznościowych. Lubi dzielić się z fanami nowinkami ze swojego życia. Na Instagramie pokazuje swoją żonę, ale i również małego synka. Widać, że miłość w rodzinie Ibiszów stale kwitnie.

To wyjątkowa rodzina! Anna Nowak Ibisz świętuje urodziny w obecności ex męża i jego nowej żony

Teraz poinformował o wyprowadzce z ich wymarzonego apartamentu na ulicy Wilczej w Warszawie. Kamienica, w której do tej pory mieszkała rodzina, znajduje się w wyjątkowym miejscu. Właśnie tam mieszkało kilku znanych Polaków, takich jak Bolesław Prus czy Jerzy Wasowski. Niespełna kilka krótkich lat minęło od zamieszkania w tym pięknym miejscu, a już rodzina postanowiła zmienić lokum.

Ostatnie minuty na Wilczej, a wspomnień na lata👱‍♀️👶🏼👨🏻🐶❤️ #przeprowadzka – napisał Krzysztof Ibisz pod postem

Krzysztof Ibisz pokazał 24-letniego syna. Fani: „Wyglądacie jak bracia!”

Na ten moment, nie wiadomo, gdzie Ibiszowie postanowili się zadomowić i czy będzie to plan na dłużej. Czekamy z niecierpliwością na kolejne relacje prezentera z przeprowadzki!

Krzysztof Ibisz, Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Krzysztof Ibisz, fot. Podlewski/AKPA

Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz, fot. Podlewski/AKPA

IG: krzysztof_ibisz_official