W zasadzie nie ma dnia bez informacji o kolejnych znanych osobach zarażonych koronawirusem. Teraz do grona zmagających się z infekcją dołączył Krzysztof Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk ogłasza KONIEC KARIERY. „Finiszując w biegu mojego życia”

Krzysztof Krawczyk – zakończenie kariery

Legendarny muzyk zdecydował się na zakończenie kariery muzycznej. Ogłosił, że jego najnowsza płyta będzie jego ostatnią. Nie bez znaczenia pozostawał fakt, że wcześniej zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Choć ostatecznie piosenkarzowi udało się odzyskać zdrowie, musi stawić czoła covid-19. O hospitalizacji poinformował za pomocą mediów społecznościowych.

Krzysztof Krawczyk o marihuanie: Jestem po niej łagodny jak aniołek!

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID.Jestem w szpitalu.Muszę podjąć walkę,jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą,która jeszcze nie ma wyniku,ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę – napisał na Facebooku.

Okazuje się, że przed zakażeniem nie uchroniła go przyjęta szczepionka.

Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi,których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie! Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę! Będzie Was też informował w miarę potrzeby mój menedżer Andrzej Kosmala. Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą!
Kozaczek życzy szybkiego powrotu do formy!
Krzysztof Krawczyk przyznał się do zdrady

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk kończy karierę, fot. AKPA

scena z: Krzysztof Krawczyk, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Krzysztof Krawczyk,, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Krzysztof Krawczyk,, fot. Piętka Mieszko/AKPA