Krzysztof Rutkowski to najbardziej znany w Polsce detektyw, którego dokonania i dość kontrowersyjny wygląd zaklasyfikowały do grona celebrytów. Na przestrzeni lat dorobił się prawdziwego majątku, z którym się nie ukrywa.

Rutkowski ujawnił, ile może wynosić jego emerytura. Większość nigdy nie ujrzy takiej kwoty!

Krzysztof Rutkowski nie ogranicza się w prezentach

W 2019 roku detektyw poślubił Maję Plich, z którą doczekał się syna Krzysztofa Juniora. Ostatecznie para wzięła tylko ślub cywilny, ze względu na poprzednie małżeństwo Rutkowskiego, które nie doczekało się wówczas unieważnienia w kościele. Teraz gdy wreszcie udało się zamknąć formalności, para chce spełnić swoje marzenie o ślubie kościelnym i przy okazji połączyć wielką imprezę z pierwszą komunią syna!

Krzysztof i Maja Rutkowscy nowymi GWIAZDAMI TVN?! Wygadali się, gdzie wystąpią

Imprezy Krzysztofa Rutkowskiego zawsze są robione z ogromnym przytupem. Detektyw nie oszczędza nie tylko na swoich wydarzeniach, ale również w przypadku celebrowania ważnych dni swoich najbliższych. Tak będzie również i teraz.

To będzie duża impreza. Będzie to komunia i zaprzysiężenie z okazji 15-lecia naszego związku z Mają. Pojawi się około 200 osób. Junior jest bardzo zadowolony. […] Na organizację imprezy wydam około 100 tysięcy – wyznał w rozmowie z „o2”.

Rutkowscy nie oszczędzają na dziecku. Tak wyglądały 10. urodziny ich syna! (FOTO)

Dodał także, że zamierza podarować niecodzienny prezent swojemu synowi i będzie to samochód.

Mój syn dostanie samochód elektryczny o wartości 37 tysięcy złotych. Taki, którym będzie się mógł poruszać już od 14 roku życia bez prawa jazdy. Drugim samochodem, ale to już na przyszłość, będzie BMW E-38 do driftu – mówił Krzysztof Rutkowski w dalszej części rozmowy.

Na koniec wywiadu ze wspomnianym wcześniej portalem zdradził, jaką kwotę wkłada do koperty na różne uroczystości. Zaznaczył jednak, że każdy powinien dawać tyle, na ile go stać.

Dwa tysiące. Tyle ludzie dają, na ile ich stać. Albo 500 euro. Ostatnio byliśmy na imprezie na chrzcie to włożyliśmy 500 euro. Uznałem, że tyle mam włożyć jako Krzysztof Rutkowski – skwitował detektyw.

 

 

Maja Rutkowski, Krzysztof Rutkowski, fot. Gillert/AKPA

Sylwia Madeńska, Krzysztof Rutkowski, fot. Kurnikowski/AKPA

Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski, fot. AKPA