Kiedy zagraniczne gwiazdy zaplanowały świąteczne urlopy na przykład w Aspen, te polskie wybierają zwykle tradycyjne kolacje i kolędowanie w rodzinnym gronie. Krzysztof Rutkowski zaprosił kamery DDTVN do swojego domu i pokazał, jak przygotowuje się do tego magicznego czasu.

Detektyw mieszka z Mają Pilch (wcześniej był związany z Luizą Kobyłecką). Para wychowuje synka, którym Krzysztof chętnie się chwali. Jeszcze kiedy jego partnerka była w ciąży, udzielał licznych wywiadów. Kiedy Krzysztof Junior przyszedł na świat, natychmiast pokazał go w programie śniadaniowym. Dziś chłopiec ma roczek i, jak stwierdził tata, będą to jego pierwsze święta, których jest świadomy. Rodzina dołożyła wszelkich starań, by wypadły jak najlepiej. W kąciku stanęła piękna choinka, a pod nią stos prezentów. Krzysztof zamierza wyłączyć telefon i już zabrał się za przygotowywanie wigilijnych potraw. Będzie tradycyjnie – pierogi, groch z kapustą, ryba po grecku, barszczyk:

– Najważniejsza jest atmosfera rodzinna, że spędzimy ten czas z rodziną i to będzie czas refleksji, spokoju – skwitowała Maja.

Życzymy wszystkiego dobrego!
Materiał DDTVN TUTAJ.

Krzysztof Rutkowski pokazał przygotowania do świąt (VIDEO)

Krzysztof Rutkowski pokazał przygotowania do świąt (VIDEO)

Krzysztof Rutkowski pokazał przygotowania do świąt (VIDEO)