Krzysztof Rutkowski to najbardziej znany w polsce detektyw, którego dokonania i dość kontrowersyjny wygląd zaklasyfikowały do grona celebrytów. Na przestrzeni lat dorobił się prawdziwego majątku i dziś może sobie pozwolić na ubrania od czołowych designerów, całą plejadę ekskluzywnych samochodów, własny helikopter i 500-metrową willę na łódźkim Rymanowie. Detektyw nie kryje się również ze swoimi zarobkami i otwarcie mówi zarówno o swoich stawkach za usługi jak i pieniądzach, którymi dysponuje.

Prócz tego Rutkowski nie ogranicza się jedynie do bycia detektywem, ale prężnie działa w show-biznesie – miał już okazję wystąpić w 13. edycji „Tańca z gwiazdami” i serialu TVP Puls „Lombrad. Życie pod zastaw”, gdzie zagrał główną rolę w aż pięciu odcinkach i wcielił się w samego siebie. Jakiś czas temu pisaliśmy również o tym, że słynny detektyw rozpoczął studia i edukuje się w zakresie bezpieczeństwa narodowego na Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej w Kutnie.

Krzysztof Rutkowski poszedł na STUDIA! Zdradził, jaki kierunek wybrał

Detektyw Krzysztof Rutkowski wylądował w szpitalu. Fani zaniepokojeni

Teraz niespodziewanie zaskoczył swoich fanów niepokojącym zdjęciem wprost ze szpitala. Na fotce Rutkowski goły od pasa w górę zapozował w specjalnym czepku chroniącym jego nietypową fryzurę oraz zakrwawionym opatrunkiem na prawym barku. Fani natychmiast zaczęli zastanawiać się, czy detektyw został ranny w trakcie przeprowadzania akcji w związku ze swoją pracą. Rutkowski nie zdradził, czy nabawił się poważnej kontuzji w trakcie wykonywania swojej pracy, wyjaśnił jedynie, że poddał się operacji stożka rotatorów w obrębie barku i podziękował pracownikom szpitala:

Dziekuje , Dziekuje , Dziekuje dla calego zespolu sluzby medycznej szpitala WAM w Lodzi. trzy lata wstecz byl zrobiony lewy bark , a dzisiaj super specjalista Doktor Krzysztof Nowak pokazal swoje mistrzostwo na stozku prawego barku . Pozdrawiam caly super personel Szpitala WAM i Was moi drodzy bardzo goraco.

Wielu internautów życzyło detektywowi szybkiego powrotu do zdrowia, a część z nich zwróciła uwagę na to, że na jakiś czas powinien zrobić sobie przerwę od pracy i najzwyczajniej w świecie odpocząć. Prawdziwą furorę zrobił również czepek zakrywający jego fryzurę, który nie uszedł uwadze fanów:

  • Panie Krzysztofie, niech pan sobie trochę odpocznie od pracy, wyjedzie na Malediwy czy egzotyk na 3 miesiące, doładuje pan baterie, bo się wykończy pan od tej pracy. Pozdrawiam.
  • …byle zdrowie bylo…
  • Jak się cieszę że już po wszystkim! Że jesteś cały i zdrowy
  • Fajny ten kapelusik szpitalny Panie Krzysztofie
  • Ale czepek na fryz musi być
  • Ochraniacz na fryzure musi byc
  • jak ten czepek się trzyma pięknie na fryzurce elegancko

My również życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

IG: detektywkrzysztofrutkowski

IG: detektywkrzysztofrutkowski

Krzysztof Rutkowski zabrał 10-letniego syna na poszukiwania MORDERCY!

pasekkozak

Krzysztof Rutkowski obwieścił odnalezienie Grzegorza Borysa. Internauci: „Nie sugeruj, że tyś go złapał”

Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Jr., Maja Rutkowski

Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Jr., Maja Rutkowski

Krzysztof Rutkowski, Krzysztof Rutkowski Jr., Maja Rutkowski

Krzysztof Rutkowski zdradza, co mogło stać się z Iwoną Wieczorek! Czy rodzina zna prawdę?

scena z: Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Sylwia Madeńska, Krzysztof Rutkowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Maja i Krzysztof Rutkowscy z synem

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski z synem/fot. AKPA

scena z: Krzysztof Rutkowski, Maja Rutkowski, SK:, , Maja i Krzysztof Rutkowscy – rocznicowa niespodzianka na dla męża na bogato, fot. AKPA/AKPA