Krzysztof Skiba jakiś czas temu przypomniał o sobie za sprawą separacji z żoną Renatą, z którą ma dwójkę dzieci: 35-letniego Tymoteusza i 25-letniego Tytusa. Muzyk poinformował fanów, że sprawa rozwodowa jest w toku.

Nowy kawałek Miley Cyrus pobił wszelkie rekordy! Może za to podziękować swojemu eks, który ją zdradził z 14 kobietami

Krzysztof Skiba o nowym związku z 25-letnią modelką

Powodem odejścia od żony, było poznanie młodszej kobiety. Artysta zakochał się w 26-letniej Karolinie Kempińskiej, która pracuje w firmie informatycznej i modelingu. Jak się okazuje, Skiba nie tracił czasu i już się oświadczył nowej partnerce, wskazuje na to zdjęcie poniżej z podpisem:

11.07.2022

Teraz Krzysztof Skiba w rozmowie z Gazetą Wyborczą Trójmiasto opowiedział o rozstaniu z żoną po ponad 30 latach małżeństwa. Zapewnił wszystkich, że bardzo kocha nową partnerkę i to, że jest modelką, to nie znaczy, że jest „głupia”:

Plotkarskie media zrobiły z naszego związku sensację, ponieważ Karolina jest modelką, jest ładna i dużo młodsza ode mnie. U nas ciągle dominuje taki stereotyp, że jak modelka, to pewnie głupia, a Karolina jest wykształconą osobą, po studiach, mówi biegle trzema językami. I połączyła nas miłość. Najpierw było koleżeństwo, potem przyjaźń, a potem miłość. Moje dotychczasowe małżeństwo legło w gruzach. Z Renatą to także była wielka miłość, ale po 34 latach coś się wypaliło. Mamy dwóch dorosłych synów. Zabezpieczyłem finansowo rodzinę, właściwie zostawiłem w Gdańsku cały majątek. Żonie zostawiłem spory dom, zabrałem tylko samochód, który jest mi potrzebny do pracy, i dwie walizki – tłumaczył w Gazecie Wyborczej.

Monika Goździalska o sławnych ALIMENCIARZACH: „Do pier*** i kawa zbożowa bez mleka”

Wyznał, że w poprzednim małżeństwie się męczył, a w nowym czuje, jakby znowu miał 18 lat:

Mam wielu kolegów, którzy pozostają w wieloletnich związkach i się w nich męczą, a ja już tak dłużej nie chciałem. Mam prawo do szczęścia. Poza tym jestem artystą i potrzebuję muzy, a ta młoda kobieta sprawia, że mam energię, chce mi się żyć i czuję, jakbym znowu miał 18 lat! Oczywiście komentarze w plotkarskich mediach były straszne, że stary dziad znalazł sobie młodą laskę, ale czy ja mam się przejmować opiniami ludzi, którzy mnie i Karoliny nie znają i ja też ich nie znam? Dowiedziałem się z internetu, że poleciała na mnie, bo śpię na forsie i jestem obywatelem Kanady. Może za miesiąc dowiem się, że jestem gwiazdą porno w Norwegii (śmiech) – czytamy w wywiadzie.

Rodzina Pazurów pogrążona w żałobie! Zmarła mama aktorów

scena z: Krzysztof Skiba, SK:, , fot. AKPA