Krzysztof Skiba latem ubiegłego roku poślubił młodszą o 26 lat Karolinę Kempińską. Od samego początku ich związek wzbudza ogromne emocje ze względu na to, że to dla niej zostawił żonę po wielu latach bycia razem.

Była żona Krzysztofa Skiby rozpętała burzę. Do akcji wkroczył ich syn 26-letni Tytus

Karolina Skiba pochwaliła się prezentem od męża

Można zauważyć, że Krzysztof Skiba jest bardzo zakochany w swojej młodszej żonie m.in. dlatego że często publikuje z nią fotki na profilu instagramowym i publicznie wyznaje jej miłość. To samo można powiedzieć o Karolinie Skibie, która jest dość aktywna w social mediach i nie wstydzi się pokazywać ze starszym mężem.

Wesele Krzysztofa Skiby! Poślubił młodszą o 26 lat Karolinę

Ostatnio Karolina świętowała 34. urodziny i w tym ważnym dniu Krzysztof Skiba stanął na wysokości zadania. Lider zespołu „Big Cyc” podarował ukochanej dość koszty prezent, a mianowicie wynajął dla niej cały teatr.

Wczorajsze urodziny przejdą do historii! Krzyś od kilku dni szykował niespodziankę, ale myślałam, ze w czasie kolacji po prostu dostanę tort z motywem Harry’ego Pottera albo zrobi mi psikusa, a tu! Urodziny jak z filmu. Mieliśmy iść na obiad, gdy skręciliśmy do Teatru Impro obawiałam się dowcipu, sama nie wiem czego, ale to pobiło moje wyobrażenia.
Od rana tylko oglądam filmiki I zdjęcia, wzruszenie poziom milion – napisała Karolina.

34-latka podzieliła się też swoimi przemyśleniami. Przyznała, że jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa, jak teraz:

Mogłabym napisać, że to kolejne 18 urodziny, ale będąc w takim wieku, nie byłam w 15 proc. tak szczęśliwa i spełniona jak teraz. Życie zaczyna się po 30. W te urodziny wchodzę z nowymi doświadczeniami, świetną energią, z ludźmi, którzy ze mną rezonują, no i pierwszy raz jako ŻONA – napisała Karolina Skiba.

Krzysztof Skiba porzucił 34-letnie małżeństwo i zakochał się w 25-letniej modelce: „Czuję, jakbym znowu miał 18 lat!”

Na koniec swojego wpisu Karolina zdradziła, że na urodziny poprosiła o nowy rower: „Niektóre kobiety chcą auta, ja zażyczyłam sobie nowy rower, ostatni był ze mną 22 lata i jego naprawy już powoli równały się kosztowi nowego”.