Książę Harry (38 l.) i Meghan Markle (41 l.) ujawnili, że ich romans rozpoczął się dzięki sile mediów społecznościowych. Tak, oczy was nie mylą. Para poznała się podobno na Instagramie.

W swoim serialu dokumentalnym Netflixa „Harry & Meghan”, który ma dziś swoją premierę książę i Meghan wyjaśnili, jak doszło do ich związku, który rozpoczął się latem 2016 roku.

Już jest! Nowy serial dokumentalny „Harry & Meghan”

Przewijałem mój feed na Instagramie, aż zobaczyłem ją u jednego z moich znajomych. To było wideo z nimi, z takim filtrem, jak Snapchat, wspomniał Harry.

Markle powiedziała, że jej przyjaciółka powiedziała jej później, że „Książę Haz” był zainteresowany spotkaniem z nią, ale przezwisko Harry’ego nic jej nie powiedziało.

meghan markle

Książę Harry i Meghan poznali się na Instagramie

Zapytałam, czy mogę zobaczyć jego kanał na Instagramie. To był dla mnie najlepszy barometr […] To były piękne fotografie i wszystkie te zdjęcia natury, spędzał w Afryce, mówiła Meghan.

Książę Harry i Meghan uhonorowani za „walkę z rasizmem w rodzinie królewskiej”

Po kilku wiadomościach para wymienili się numerami telefonów już następnego dnia, rozpoczynając królewską historię miłosną.

Harry powiedział, że od tego czasu para była „w stałym kontakcie”, mimo że Meghan Markle była niedługo po rozstaniu i początkowo chciała „być singielką” i cieszyć się latem. Wyszło inaczej. Lepiej? Na pewno!