Książę Harry (39 l.) okazał swoją „irytację” na rodzinę królewską, w tym na swojego ojca, króla Karola. Jego najnowszy ruch określany jest przez ekspertów za „tani chwyt”.

Książę Sussex przyjął datę „eksmisji” jego i żony Meghan Markle z ich dawnej rezydencji Frogmore Cottage jako datę rozpoczęcia jego rezydencji w USA. Mimo, że przeprowadził się na stałe do Kalifornii już w 2020 roku, kiedy to ustąpili ze stanowisk pracujących członków rodziny królewskiej.

Książę Harry i Meghan całują się na meczu charytatywnym

Książę Harry zaktualizował także wszystkie swoje sprawy służbowe i osobiste, aby było jasne, że nie mieszka już w Wielkiej Brytanii.

Król Karol miał całkowitą rację, eksmitując Harry’ego z Frogmore i nic dziwnego, że Harry był zirytowany […] Niestety król nie poszedł dalej i nie pozbawił Sussexów tytułów. Mogło to powstrzymać ich przed wykorzystywaniem ich tytułów królewskich do zarabiania pieniędzy, powiedział Tom Bower dla DailyMail.

Książę Harry Amerykaninem

Oprócz tego dziś księciu Harry’emu grozi rachunek w wysokości 1 miliona funtów po tym, jak nakazano mu zwrócić pieniądze podatnikom po przegranej bitwie z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych ws. państwowej ochrony dla niego i jego rodziny.

Książę Harry i Meghan ogłosili swoje nowe projekty dla Netflixa

Wysoki Trybunał nakazał księciu Harry’emu pokrycie 90% kosztów prawnych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych związanych z obroną w związku ze skargą dotyczącą zmiany poziomu ochrony policyjnej podczas jego wizyt w Wielkiej Brytanii.

Fot. Marco Bello / Reuters / Forum

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: