Książę von Anhalt: “Jak ten się nie sprawdzi, adoptuję następnego syna”

78-letni niemiecki książę Frédéric Prinz von Anhalt, wdowiec po Zsa Zsy Garbor, mówi, że idealny syn, którego właśnie adoptował, by odziedziczył po nim tytuł i majątek jest na krótkiej smyczy… i w każdej chwili może zostać odcięty od źródełka.

Książę adoptował 27-letniego Kevina Feuchta

Książę von Anhalt adoptował 27-letniego syna

Zapytany przez amerykańskich paparazzi książę wyznał, że na razie jest zadowolony z wyboru swojego “następcy”. Powiedział nawet, że Zsa Zsa też chciałaby Kevina, bo jest “taki słodki”.

Nic nie jest zapisane w kamieniu

Książę powiedział, że nic nie jest wyryte w kamieniu. Książę Kevin musi nadal wykazywać wysoki poziom na wielu płaszczyzna, jeśli chce otrzymać dziedzictwo i tytuł”

Jeśli będzie słaby, znajdę kolejnego. Jeśli ten drugi będzie słaby, znajdę kolejnego. Mogę adoptować tylu, ile zechcę – powiedział TMZ.

Podsumowując książę uważa, że po prostu chce, aby ludzie wiedzieli, że nie muszą być samotni, jeśli nie mają swoich biologicznych dzieci… zawsze można adoptować i uczynić ich swoimi. Co wy na to?

 

Frederic Prinz Von Anhalt Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum
Frederic Prinz von Anhalt Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum
 
1 Komentarz
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Jak ten sie nie sprawdzi?… no to jest przedmiotowe traktowanie czlowieka.