Książę William najbardziej gorący
Najstarszy syn księżniczki Diany, brytyjski książę William został okrzyknięty mianem „Hottest Young Royal” świata. „Hottest” oznacza w tym przypadku połączenie wyglądu, statusu majątkowego i … popularności w Sieci. Lista najlepszych książąt obejmuje tylko niezamężne partie, które nie przekroczyły 35 lat.
Brytyjski dwór zdystansował rywali – zajął pierwsze cztery miejsca w rankingu. Tuż za Williamem znalazł się jego młodszy brat książę Harry, który dorobił się już nie najlepszej reputacji przez swoje „mało książęce” zachowanie.
Na trzeciej pozycji znajdziemy Zarę Philips, córkę siostry Królowej. Pierwszą czwórkę zamyka 19-letnia księżniczka Beatrycze, córka rozwiedzionej pary – Sary Ferguson i księcia Andrzeja.
Rozumiemy, że William musiał wygrać. Ale spójrzcie na jego brata. Albo na księżniczkę Beatrycze, której zdjęcia w kostiumie kąpielowym jakiś czas temu krążyły po sieci. W ich przypadku podajemy w wątpliwość spełnienie kryterium pt. „wygląd”.
BBBBBBBBBBBLLLLLLLLLLLEEEEEEEEE!!!!!!!1
Zara jest wnuczką królowej, córką Anny- córki królowej a nie jej siostry!!!!!!!!!!
taa, najlepsza partia, bo kasa i tyle.
On jest okropny. Najlepsza partia świata, też coś!
“Rozumiemy, że William musiał wygrać. Ale spójrzcie na jego brata.” No co wy!!!…… Harry jest o wiele przystojniejszy
Nie nie i jeszcze raz nie.!!
ja tam wole Harry’ego 😛
beznadziejny jest!!!
“Ale spójrzcie na jego brata. Albo na księżniczkę Beatrycze, której zdjęcia w kostiumie kąpielowym jakiś czas temu krążyły po sieci”- to już mogliście pokazac te zdjęcia
Harry jest ciacho. Ten taki mydłek z łysinką jak mój wujek z Radomska.
Mnie również bardziej podoba się Harry. Ale zgadzam się że jeśli chodzi o popularność to właśnie William powinien był zająć pierwsze miejsce. Beatrycze jest brzydka (a w MTV mówili o niej “piękność”) i głupia ;]
Moim zdaniem Harry i tak jest bardziej przystojny niz William ;/ a co do jego zachowania,to chyba odrobil to misja w afganistanie…
brzyyddaaallll
Nie wiem, jak Was, ale na mnie on nie działa wybitnie podniecająco.
mi bardziej podoba się Harry niż William ;P ;]]]
no no niezłe ciacho xD
harry jest miodzio… 😀
czy ja wiem czy on taki HOT? … xp
Amanda sprawdz wiadomosci zanim cos napiszesz , ZARA to wnuczka Elzbiety 2!!!!!!
Diana była księżną, a nie księżniczką…
pieeeekny jest:) ja bym go na męża!
książęta z monako przystojniejsi
Że niby Harry brzydki???
On?o___________________O
alez on stal sie podobny do ojca :/
Nie jest zachwycający…
Harry jest zdecydowanie bardziej “hot” niż jego brat…
Harry lepszy, William mi się nie podoba..taki buraczek…
gość, 31-05-08, 12:50 napisał(a):Harry lepszy, William mi się nie podoba..taki buraczek…Sama jesteś jak buraczek ==’….
szkoda ze wyglada jak jego tatus – Kon Karol…
ja tam wole Harrego…
Nie za urodziwy heheh ale mozna zamknac oczy dla bycia krolowa :* heheh
nie wiem czy jest taki piękny, ładniejszy jest Harry
mi się nie podoba.. xD
Uroda jest rzeczą względną ^^
hmm Williamowi tylko uśmiech ładny pozostał:)
gość, 31-05-08, 03:10 napisał(a):ŁYSIEJĄCY William z krzywymi zębami = najlepsza partia świata :/ … Tylko BRYTYJSKI Forbes mógł wpaść na tak debilny pomysł.Aż się boję jakie ty masz zęby jak mówisz, że ona ma krzywe. Radzę wybrać się do ortodonty albo okulisty bo on zęby ma super- białe i proste zazdrośnico wiejska.
Jak był młodszy był dużo fajniejszy od brata. A teraz Harry mi się bardziej podoba. Może dlatego, że bardziej charakterny i hehe włosów na głowie ma więcej:D
gość, 31-05-08, 03:10 napisał(a):ŁYSIEJĄCY William z krzywymi zębami = najlepsza partia świata :/ … Tylko BRYTYJSKI Forbes mógł wpaść na tak debilny pomysł.Gdzie ty widzisz krzywe zęby ślepoto ruska?? Mi też się nie podoba bo jeszcze kilka lat i łysy będzie, ale zęby i uśmiech ma akurat świetne. Oby każdy Polak i Polka miał/a takie! Niestety w naszym narodzie czar pryska po otwarciu paszczy.
harry jest o wiele ladniejszy od willyego!! jest taki slodki mniam
Ja William był nastolatkiem był bardzo ładnych chłopcem, a teraz hehe włosy mu skradło i nie podoba mi się. Harry jest fajniejszy:)
gość, 31-05-08, 09:59 napisał(a):Ja wolę Harry’ego. ;PJa też. Kilka lat temu wydawało się, że Harry to brzydal a William – przeciwnie, jednak z czasem okazało się ze jest wręcz odwrotnie. William traci na urodzie z wiekiem. Pomyślcie co będzie za 20 lat 🙂
Ja wolę Harry’ego. ;P
Harry jest przystojniejszy od Williama ;p
Mamo ! Jaki on brzydki !!! Do tego juz zaczyna lysieć . Anglik , więc jak na tamte kryteria to rzeczywiście jest boski, hahahahaha!!!
matko toż on ochydny jest ! totalny asex…chłopaczek krzywy jakiś ,a nie mężczyzna…
ŁYSIEJĄCY William z krzywymi zębami = najlepsza partia świata :/ … Tylko BRYTYJSKI Forbes mógł wpaść na tak debilny pomysł.
może taki super-boski to on nie jest, ale wśród książąt nie ma zbyt dużego wyboru
on jest obleśny Oo
także oddałabym na niego swój głos:)