Zaledwie 6 miesięcy po mastektomii, do której doszło po diagnozie raka piersi u Sary Ferguson, księżnej Yorku (64 l.), zdiagnozowano raka skóry – czerniaka złośliwego, „[Księżna] jest w „dobrym nastroju” pomimo „niepokojącej” diagnozy”, poinformował media brytyjskie jej rzecznik prasowy.

Zaskakujące słowa Fergie o ślubie księcia Harry’ego i Meghan

Matce dwojga dzieci usunięto wiele znamion i zbadano je przez dermatologów podczas operacji rekonstrukcyjnej po mastektomii. Niestety jeden z pieprzyków okazał się nowotworowy, jak donosi The Sun.

Sarah Ferguson, która ma córki, księżniczkę Beatrice (35 l.) i księżniczkę Eugenię (33 l.), ze zhańbionym księciem Andrzejem, w czerwcu ubiegłego roku ujawniła, że zdiagnozowano u niej raka piersi.

Sarah Ferguson walczy z rakiem

Księżna Fergie poddała się zabiegowi mastektomii w Windsorze, gdzie od 30 lat rezyduje, razem z byłym mężem księciem Andrzejem. Mimo rozwodu para zostaje blisko, a książę podobno bardzo wspiera Sarę Ferguson w chorobie, podobnie jak ich dwie córki z rodzinami.

Fergie o śmierci Lisy Marie Presley, „Umarła przez złamane serce”

[Trzeba było odciąć] część ciała, aby się obudzić i przestać się martwić, przestać nienawidzić siebie, przestać wątpić […] Przestań się nie lubić, wyznała księżna Ferguson po operacji usunięcia piersi.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: