Księżna Kate (41 l.) znów zachwyca. Nawet podczas wizyty w zakładzie karnym. Księżna Kate właśnie zadebiutowała z nową fryzurą, pięknie zaczesaną grzywką w stylu lat 70. i sprężystymi lokami à la Heather Locklear. Fani są zachwyceni jej nowym, jesiennym wyglądem. Autorem jej pięknych fryzur jest znany stylista Richard Ward.

Księżna Kate jest surową matką?

Kate Middleton pochwaliła się nową fryzurą, udając się do więzienia HMP High Down w Surrey w Anglii, na chwilę przed zaczynającym się w Wielkiej Brytanii Tygodniem Świadomości Uzależnień.

Księżna Kate w nowej fryzurze

Księżna Kate podczas dzisiejszej wizyty w zakładzie karnym miała na sobie kolejny zestaw od Alexandra McQueena. Zaledwie w minioną sobotę założyła białą wersję tej samej marynarki z krepy za ponad 10,000 złotych. Ten sam biały żakiet Alexandra McQueena miała na sobie podczas wizyty w Bostonie w zeszłym roku.

Księżna Kate na festiwalu „techno & house” w niecodziennej stylizacji

Do garnituru księżna Walii założyła biały top i zestawiła go z granatowymi zamszowymi szpilkami Gianvito Rossiego za ok. 3500 złotych.

Księżna miała na sobie również parę diamentowych kolczyków w kształcie serca od Kiki McDonough (ok. 12,000 złotych) i naszyjnik Danielli Draper (ok. 6000 złotych) z wygrawerowanymi inicjałami trójki swouch jej dzieci.