Księżna Kate (39 l.) jest uwielbiana przez Brytyjczyków. Nie bez powodu mówi się o „efekcie Kate”. Jej sympatycy bacznie obserwują każde poczynienia Middleton, czy kopiują jej styl. Po wywiadzie stulecia z Meghan Markle (39 l.) Kate też ma coś do opowiedzenia. Uderzy w swoją szwagierkę?

Księżna Kate musi CHRONIĆ dzieci przed Meghan i Harrym

Księżna Kate pisze książkę

Wiadomo, że Kate nie skontaktowała się z Meghan od czasu wywiadu u Oprah. Markle zdradziła kulisy kłótni z Kate Middleton. Od dawna spekulowano, że relacje szwagierek są napięte. Meghan wyznała, że przed ślubem doszło do spięcia pomiędzy nimi.

Pojawiły się plotki, że księżna poczuła się upokorzona, ale w żaden sposób nie mogła skomentować słów Markle. Znalazła jednak inny sposób. Kate zamierza wydać własną książkę, w które opisze codzienne życie w pałacu.

Wyszło na jaw KŁAMSTWO Meghan i Harry’ego. Powiedzieli nieprawdę podczas wywiadu u Oprah?

Już 7 maja będzie można zobaczyć efekty współpracy Kate Middleton razem z National Portrait Gallery. Księżna była pochłonięta pracą nad albumem, który ma pokazywać codzienność Brytyjczyków podczas pandemii koronawirusa.

Bardzo możliwe, że pojawią się w nim również fotografie zrobione przez Kate, który obrazują jak wygląda jej życie w pałacu. Middleton jest również odpowiedzialna za tekst.

Księżna Kate w nowym kolorze włosów.

Księżna Kate w nowym kolorze włosów. Fot.Instagram.

Do sieci przedostał się fragment z albumu napisany przez księżną.

Gdy wspominać będziemy pandemię Covid-19 w przyszłych dekadach, będziemy z pewnością pamiętać o wszystkich wyzwaniach, którym musieliśmy stawić czoła – o tych, którzy odeszli, o izolacji od naszych najbliższych i wysiłku służb ratunkowych. Ale będziemy pamiętać również pozytywy: niesamowite gesty dobroci, bohaterów bez peleryn, i to, jak wszyscy zaadaptowaliśmy się do tego nowego życia – czytamy.

Myślicie, że znajdzie się zdjęcie z Meghan?

ZOBACZ WIĘCEJ:

OMG! Ojciec Meghan Markle dostarczył LIST do domu Oprah Winfrey (ZDJĘCIA)

Wyszło na jaw, jaka naprawdę jest Kate Middleton w związku z Williamem: „Ma niesamowitą zdolność…”

Księżna Kate czuje się UPOKORZONA przez Meghan Markle. Tak ją załatwiła

Kate i Meghan na oficjalnym wystąpieniu.

Kate i Meghan na oficjalnym wystąpieniu. Fot.Forum.

Księżna Kate w maseczce.

Księżna Kate fot. Forum/Zuma Press.

Książę William i Księżna Kate z dziećmi.

Książę William z Księżną Kate i dziećmi, fot.Forum/BACKGRID UK.