Kate Middleton złożyła dziś hołd królowej, zakładając kolczyki z brylantami i perłami zmarłej monarchini. Księżna dołączyła do księcia Williama, aby obejrzeć wspólnie złożone kwiaty w  Sandringham.

Kate Middleton widziana dzień po śmierci królowej Elżbiety II (ZDJĘCIA)

Księżna Kate nosi kolczyki królowej

Nowa księżna Walii jest cały czas u boku księcia Williama, odkąd ogłoszono, że jego babcia zmarła w ostatni czwartek w Balmoral w wieku 96 lat.

Kate na spacer i spotkanie z poddanymi była ubrana w elegancki czarny płaszcz i czarną sukienkę. Jej strój dopełniały kolczyki zmarłej Elżbiety II. Na przestrzeni lat wielokrotnie nosiła tę biżuterię, w tym podczas powitania trumny ze zmarłą królową Elżbietą w pałacu Buckingham.

Książęca para podczas spaceru patrzyła wspólnie na morze kwiatów w Sandringham, podczas gdy książę wskazywał na poszczególne karty i przedmioty.

Kate Middleton w kolczykach za 40 złotych!

Ostatni czas był bardzo pracowity dla niej jako matki trójki dzieci, która dopiero niedawno przeprowadziła się z rodziną do nowego domu w Windsor i zabrała swoje dzieci: księcia Jerzego, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa, na pierwszy dzień w szkole.

Wczoraj wspierała swojego męża i innych starszych członków rodziny królewskiej, którzy składali hołd królowej podczas procesji pogrzebowej przez centrum Londynu.

The Prince and Princess of WaleForum

The Prince and Princess of Wales Credit line: Joe Giddens / PA Images / Forum

The Prince and Princess of Wales Forum