Kate Middleton (42 l.) była widziana pierwszy od stycznia, kiedy to przeszła planowaną operację brzucha. Księżna Walii opuściła Windsor i spędzi najbliższy czas w domu jej i księcia Williama w posiadłości Sandringham, znanej jako Anmer Hall w Norfolk. Jak donosi Daily Mail, „Księżna szybko wraca do zdrowia”.

Zjawiskowa Kate Middleton bawi się na występie Cher

Nie mogła się doczekać zmiany scenerii i będzie mogła spokojnie odpocząć w Norfolk, podczas gdy dzieci będą się bawić z Williamem, donosi źródło.

Chociaż była to planowana operacja z 17. stycznia była trzymana w tajemnicy. Pierwsze informacje w mediach pojawiły się pod koniec stycznia, gdy została zwolniona ze szpitala i „robiła duże postępy” po zabiegu jamy brzusznej.

Księżna Kate wraca do formy

Księżna Kate opuściła szpital w tym samym czasie, co król Karol III (75 l.), który został zdiagnozowany z rakiem prostaty i gdzie przeszedł operację.

Księżna Kate jako 3-latka? Jej młodszy syn jest BARDZO podobny

Oczekuje się, że księżna Walii nie wróci do swoich zwykłych obowiązków królewskich przed Wielkanocą, ale 1. lutego informator przekazał wieści Daily Express UK, że zaczęła już pracować „z łóżka” w Adelaide Cottage w posiadłości Windsor.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: