Księżna Kate rzekomo powiedziała, że spacer z księciem Harrym i Meghan Markle po śmierci królowej Elżbiety II był „najtrudniejszą” rzeczą, jaką musiała zrobić. Księżna Walii czuła się nieswojo z powodu „złego samopoczucia” między parami, tak przynajmniej twierdzi królewski korespondent Robert Jobson w swojej nowej książce „Nasz król”.

William i Kate popierają eksmisję Harry’ego i Meghan z Frogmore Cottage

Kate przyznała się później starszemu członkowi rodziny królewskiej, że takie były złe uczucia między dwiema parami, że wspólny spacer był jedną z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek musiała zrobić, dowiadujemy się z DailyMail.

Do rzeczonego spaceru doszło 2 dni po śmierci królowej Elżbiety II we wrześniu 2022 roku w wieku 96 lat. Czwórka witała sympatyków i oglądała kwiaty przed bramami zamku Windsor na cześć zmarłej monarchini. W mediach rozpisywano się o POJEDNANIU BRACI.

The Prince and Princess of Wales

Trudna relacja z Meghan i Harrym

Jednak to xo wyglądało na pojednanie, było to jedynie „złudzenie” stworzonym przez rodzeństwo i ich żony. Cała czwórka, a przede wszystkim panie były wyraźnie zestresowane. Tak przynajmniej twierdzą eksperci od mowy ciała. Rzeczony spacer najtrudniejszy był dla Meghan…

Księżna Kate klepnęła księcia Williama w tyłek [wideo]

Nie ma wątpliwości, że była przerażona, trzymając mocno Harry’ego za rękę, gdy szli razem […] Była poważna i nawet stała z boku, kiedy Harry z kimś rozmawiał. Zwykle przejmowała inicjatywę i spychała Harry’ego na drugi plan, ale fakt, że trzymała się z tyłu, bardzo mówi o jej strachu, wyjaśniła dr Lillian Glass w rozmowie z Page Six.