Życie na królewskim dworze rządzi się swoimi prawami. Członkowie rodziny królewskiej wykonują wiele publicznych obowiązków, co sprawia, że nie mają zbyt wiele czasu na życie prywatne. To odbija się często na ich rodzinne relacje. W najnowszym wywiadzie Księżna Kate zdradza jaka jest jako matka.

Księżna Kate o macierzyństwie

Królowa Elżbieta II i i jej mąż często korzystali z opiekunek podczas wykonywania swoich publicznych obowiązków. W rzeczywistości, kiedy książę Karol i księżniczka Anna byli małymi dziećmi, mogli spotykać się ze swoją matką królową tylko na dwóch wyznaczonych „spotkaniach” dziennie.

Wow! Księżna Kate w stylu Lady Di z lat 80. na Wimbledonie

Okazuje się, że w przypadku Williama i Kate, przyszłego króla i królowej, mimo publicznych funkcji wygląda to z goła inaczej. Według informatorów magazynu PEOPLE wychowanie Kate przyczynia się do „utrzymania normalności’ w jej rodzinie.

 „Kate pochodzi z innej rodziny, więc docenia ważność spędzania czasu z rodziną. Nie dorastała w arystokratycznym środowisku, gdzie dzieci widzisz tylko przez krótki czas każdego dnia”. – powiedział informator.

Kate, najstarsza z trójki dzieci Carole i Michaela Middletonów, dorastała w wiosce Bucklebury. Jej dzieciństwo na wsi pomogło zainspirować jej miłość do przyrody,  wspominała także, że uwielbiała chodzić po głazach w Lake District. Obecnie księżna Kate i książę William regularnie dowożą swoje dzieci do szkoły i starają się być przynajmniej jednym z rodziców, aby powitać je po powrocie do domu, kiedy to możliwe.

TAKA naprawdę jest księżna Kate, „Ludzie całkowicie inaczej ją postrzegają”

Królewska rodzina nie boi się trochę się ubrudzić, czy to podczas gotowania pizzy (Kate jest znana z tego, że późno w nocy piecze torty urodzinowe dla swoich trójki dzieci) czy bawiąc się na zewnątrz. Kate powiedziała w rozmowie w 2020 roku w podcaście Happy Mum, Happy Baby, że najszczęśliwsza jest, gdy „jest z rodziną na wsi i wszyscy jesteśmy brudni”.

Niedawno, księżna Kate spotkała 93-letnią Aldith Grandison i jej córkę, Jay Cee La Bouche, i trzy kobiety porozmawiały o rodzinie.

„Jestem straszna. Nie potrafię opowiadać dowcipów” – powiedziała Kate w nagranym wideo udostępnionym przez Sky News, dodając że książę William jest w tym „bardzo dobry”.

Casualowy luksus, czyli stylowa księżna Kate w marynarce z Zary

„Jesteś tą surową” – odpowiedziała Grandison na co księżna Kate z uśmiechem powiedziała: „Zdecydowanie nie jestem surowa! Skąd wzięłaś taki pomysł? Na pewno nie!”

Książę William i księżna Kate zapewnili, że postanowili stworzyć księciu George’owi, księżniczce Charlotte i księciu Louisowi dzieciństwo, które będzie jak najbardziej normalne, jednocześnie wprowadzając swoje trójce dzieci w ich królewskie obowiązki.

Forum

Forum

Forum