Księżniczka Eugenia poinformowała o ciąży we wrześniu ubiegłego roku. Wszyscy spodziewali się więc, że termin porodu został wyznaczony na marzec, jednak źródła magazynu „Hello” donoszą, że rozwiązanie ma nastąpić nieco szybciej.

Księżniczka Eugenia wybrała już imię dla dziecka? Są pewne propozycje

Księżniczka Eugenia – ciąża

Młodsza córka skompromitowanego księcia Andrzeja i jej mąż Jack Brooksban wkrótce zastaną rodzicami. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2018 roku, a wesele, na którym bawiło się 800 gości, wzbudziło liczne kontrowersje, dotyczące finasowania przez podatników ekstrawaganckiego stylu życia rodziny królewskiej. Panna młoda miała na sobie efektowną suknię z długim rękawem, a w jej włosach lśniła tiara. Księżniczka zrezygnowała z welonu, eksponując bliznę po operacji kręgosłupa. Na przyjęciu z kolei wystąpiła w drugiej kreacji,  jednak uwagę wszystkich przykuła Meghan Markle, ogłaszając swoją ciążę na ślubie kuzynki męża.

Ogłosili ciążę na jej ślubie. Jak Meghan i Harry zareagowali na to, że księżniczka Eugenia spodziewa się dziecka?

Brytyjskie tabloidy donoszą, że księżniczka ma urodzić w połowie lutego, jednak może powstrzymać się z ogłaszaniem tej nowiny „poddanym”. Eugenia zajmuje 10. miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu i nie pełni oficjalnych obowiązków. Ponadto wciąż nie cichną echa skandalu pedofilskiego, w który zamieszany jest jej ojciec, książę Andrzej. Królowa zawiesiła go w obowiązkach członka rodziny królewskiej. Nie pojawił się również na zdjęciach ze ślubu księżniczki Beatrycze, który miał miejsce latem minionego roku.

Księżniczka Eugenia pokazała zdjęcie z Beatrice dzień przed Royal Wedding – NIEUMALOWANE, ale szczęśliwe

Niezależnie od tego, czy Eugenia zdecyduje się pokazać swoje dziecko światu, to nowe dziecko w rodzinie królewskiej zawsze sprawia, że serca miłośników monarchii biją szybciej.

Księżniczka Eugenia wsiada do samochodu

Księżniczka Eugenia/ fot. Backgrid UK/Forum

Księżniczka Eugenia pokazała nigdy dotąd niepublikowane zdjęcia z mężem.

Księżniczka Eugenia pokazała nigdy dotąd niepublikowane zdjęcia z mężem. Fot.Instagram/princesseugenie.

Księżniczka Eugenia w dniu ślubu.

Księżniczka Eugenia w dniu ślubu. Fot.Instagram/princesseugenie.