Kto ma takie zgrabne nogi? (FOTO)

743 743

Alexandra Burke to taki brytyjski Gienek Loska w spódnicy.

Śliczna piosenkarka a zarazem autorka tekstów w 2008 roku zwyciężyła w tamtejszej edycji programu X Factor i z miejsca stała się gwiazdą wielkiego formatu. Nie dziwi więc, że teraz bardzo często zapraszana jest na przeróżne gale i imprezy.

Ostatnio Alexandra zaszczyciła swoją obecnością otwarcie M&M’s World w Londynie.

Czyż nie udowodniła przy tej okazji, że nie tylko miło się jej słucha, ale również i ogląda?

 

 
37 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Tzn. brytyjski miało być. Nie zmienia to faktu. Przegięcie

No to żeście ją obrazili…polski Gienek w spódnicy? o masakra! Ona ma głos i to piękny, mocny dźwięczny! Jak to porównać do ochrypłego, przepitego, skażonego nałogiem głosu Gienka? Bez przesady… s poza tym ona jest super, w tv sie grubsza wydawała ale tutaj fajne ma te nogi 😉

Najwyraźniej musicie wyrzucić lustra, gdyż od waszych idealnych odbić niemiło zaskoczyliście się widokiem normalnej, kształtnej i kobiecej budowy ciała.

gość, 10-07-11, 17:13 napisał(a):gość, 09-07-11, 21:12 napisał(a):tłuste uda? chciałabym zobaczyć te wszystkie ideały, które komentują na portalach plotkarskich i krytykują każdego, bo jakoś na ulicach ich nie widzę. widać tłuszcz nad kolanami, nogi w kształcie trójkątów to nigdy nie był i nie będzie ideał, do tego to Mulatka czy Murzynka, więc optycznie od razu nogi szczuplejsze + niebotyczne obcasy a i tak widać, że krótkie, więc sorry, ale jeśli dla ciebie to są idealne nogi, to ja nie chcę wiedzieć jakie ty masz :/umiesz czytać ze zrozumieniem? nie napisałam, że to są idealne nogi, tylko, że chciałabym zobaczyć te wszystkie ‘’ideały’’, które potrafią tylko krytykować inne, a same pewnie wyglądaj jak foki wyrzucone na brzeg morza.

sympatyczna i posiadajaca WIELKI talent. ogladalam kazdy jej wystep w brytyjskim x-factor i dziewczyna jest zdumiewajaca. szkoda tylko ze daja jej beznadziejne piosenki ktorymi narazie sie promuje, ktore nie ukazuja piekna jej glosu. mam nadzieje ze jak bedzie juz sama pisac to powstanie wiele takich piosenek

gość, 09-07-11, 21:12 napisał(a):tłuste uda? chciałabym zobaczyć te wszystkie ideały, które komentują na portalach plotkarskich i krytykują każdego, bo jakoś na ulicach ich nie widzę. widać tłuszcz nad kolanami, nogi w kształcie trójkątów to nigdy nie był i nie będzie ideał, do tego to Mulatka czy Murzynka, więc optycznie od razu nogi szczuplejsze + niebotyczne obcasy a i tak widać, że krótkie, więc sorry, ale jeśli dla ciebie to są idealne nogi, to ja nie chcę wiedzieć jakie ty masz :/

komentarze o tlustych udach pisza nastolatki o chlopiecej figurze…

gość, 09-07-11, 23:20 napisał(a):gość, 09-07-11, 16:51 napisał(a):piękne nogi! To są nogi prawdziwej kobiety,a nie patyki jak u anorektyczki! Kobieta ma być kobietą,a nie chodzącym szkieletem! a facet ma byc facetem a nie oblechem z miesniem piwnym. dlaczego zawsze krytykuje sie kobiety skoro to mezczyzni sa w wiekszym stopniu zapuszczeni ? latwiej znalesc atrakcyjna dziewczyne niz fajnego facetaZgadzam się z Tobą 🙂 A słyszałyście kiedyś żeby ktoś o facecie powiedział że się puszcza a o kobiecie nie?? bo wszędzie dookoła słychać że krytykuje się kobiety a faceci to ideał… ble… moja koleżanka poszła z chłopakiem do łóżka i to teraz ona ma przechlapane a on nie… bo to przecież facet!! a co kobieta to przedmiot??

gość, 09-07-11, 16:51 napisał(a):piękne nogi! To są nogi prawdziwej kobiety,a nie patyki jak u anorektyczki! Kobieta ma być kobietą,a nie chodzącym szkieletem! a facet ma byc facetem a nie oblechem z miesniem piwnym. dlaczego zawsze krytykuje sie kobiety skoro to mezczyzni sa w wiekszym stopniu zapuszczeni ? latwiej znalesc atrakcyjna dziewczyne niz fajnego faceta

nieladna twarz, wiec nogi obojetne

ma piękne nogi a nie jakieś patyczaki co ledwo dotkniesz to się złamie albo przewróci…

Jak zwykle posypała się fala krytyki no ale chyba już zawsze tak będzie. Uważam że to ładna zgrabna dziewczyna

tłuste uda? chciałabym zobaczyć te wszystkie ideały, które komentują na portalach plotkarskich i krytykują każdego, bo jakoś na ulicach ich nie widzę.

że co? Przecież kiepskie ma nogi, krótkie i uda tłuste

‘’Brytyjski Gienek Loska w spódnicy’’ -> wtf ?

Odrazu wiedziałam że to ona i fajne buty

piękne nogi! To są nogi prawdziwej kobiety,a nie patyki jak u anorektyczki! Kobieta ma być kobietą,a nie chodzącym szkieletem!

Ja wiem czy one takie zgrabne….:/

okropne ma nogi tu moze tego nie widać ale ma wielgachnie grube uda a nogi jak kloce

fajna,normalna,kumpelska-popieram!!!

Śliczna dziewczyna! Przesympatyczna widać, aż człowieka energią ładuje jak się widzi takich uśmiechniętych ludzi, bo w Polsce to wiadomo – gdzie się nie spojrzysz, to zawistne nastolatki zjadą Cię wzrokiem 😉

ładne ma nogi. nie rozumiem zawiści ;]

haha, jak można ją porównywać do osiedlowego żula. jaki kraj taki zwycięzca x-factor… ;p

Szczerze to mam podobne nogi i nigdy mi się nie wydawały szczególnie ładne ;pNo ale…co kto lubi…

okropne nogi, koslawe i wyjatkowo brzydkie kolana

brzydka, jak noc litopadowa, do tego spiewa bardzo srednia…zreszta poziom brytyjskiego xfactora jest baarddzzoo niski, czasem az sie wierzyc nie chce , jakie elementy tam przechodza z etapu na etap.

ani n ogi ani twarz nie sa ladne

ma ładną sukienkę

Bez tych szpilek nie będzie miała już takich “zgrabnych” nóg 🙂 Wielki + dla niej za to,że ma lekki makijaż 🙂

Prawda jest taka, że zwykłe nogi w takich wysokich butach zawsze będą wyglądać zgrabnie i ładnie.

Bardzo ładne nogi.

kolana ma grubę, więc z tym oglądaniem to nie do końca tak miło, ale jest całkiem sympatyczna

Ma bardzo ładne nogi jak na murzynkę. Nie jedna marzy o takich nogach. Nikt nie musi miec od razu prostych dwumetrowych szczudeł żeby wyglądać ładnie.

Bardzo sympatycza, utalentowana dziewczyna:)

zgrabne nogi? Jej nogi są straszne… I chyba nie ma takiej osoby która tak nie uważa…

Nogi to chyba najmniej zgrabna część jej ciała, litości!

kozak nie ośmieszaj się!