Kto tak łapie Joannę Brodzik ? (FOTO)

1418 1418
Pisaliśmy niedawno o tym, że Joanna Brodzik wraca do pracy i zagra jedną z głównych ról w filmie Dom Nad Rozlewiskiem, do którego zdjęcia ruszyły właśnie na Mazurach.

Mało osób pozytywnie wypowiadało się o króciutkich włosach aktorki. Może jej nowy image bardziej przypadnie wszystkim do gustu?

Nas jednak bardziej zaintrygowało, komu Joasia pozwalała dotykać swoich nóg.

Na szczęście Paweł Wilczak nie musi być zazdrosny. Tajemniczym mężczyzną jest jeden z aktorów grających w filmie, a cała scena była specjalnie wyreżyserowania. Widać jednak, że oboje świetnie się przy tym bawili.

Jak się Wam podoba metamorfoza aktorki?

\"Joanna

\"Joanna

\"Joanna

\"Joanna

\"Joanna

\"Joanna

\"Joanna

 
60 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Jakie buty …

o boze, ale wiocha !

Fajnie jej w tych włoskach:)

mi sie nie podoba w tych włosach ;d

zakazana, 31-07-09, 15:48 napisał(a):Traaagiczne buty!! Nooooo.

lepiej w krótkich, choć w tych nie jest źle:) pzdr dla joasi:)

Traaagiczne buty!!

juz jej te durne miny nie pasuja. teraz wyglada jak matka polka,

W “Magdzie M.” tez nie wygladala za dobrze (w dodatku to byl beznadziejny serial). Zdecydowanie najladniej wygladala kiedy grala w ”Kasi i Tomku”..

w ogóle nie pasuje do tej roli

Te czarne buty to porażka! Nie pasują do niczego! Wieś tańczy i śpiewa

Rolę ma po znajomości! Pracując w ‘Bluszczu’ poznała autorkę książki, na podstawie której kręcą film.

Joasia wyglada pieknie. Nie moge juz sie doczekac tego serialu. Jest idealna do roli Malgosi. A wszystkie zazdrosnice moga co najwyzej popluc sobie zolcia nad klawiatura. Tyle waszego.

okropienne

gość, 30-07-09, 16:30 napisał(a):wygląda jak ostatnia wieśniara

gość, 30-07-09, 19:06 napisał(a):To już nie ta Joanna Brodzik, która była za czasów “Magdy M.”, a szkoda…. Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Te ciuchy itd to nie jej wymysł tylko charakteryzacja do filmu! A włosy to peruka. Zresztą choćby nawet to co z tego? Całe życie ma wyglądać i być kojarzona tylko z jedną rolą prawniczki Magdy M?

jaki “zmielony schabowy”???ludzie przecież to rasowy salceson no może pasztetowa i nieważne czy zmielony czy wędzonypo prostu salces-fixMASAKRA:O

gość, 30-07-09, 18:20 napisał(a):gość, 30-07-09, 17:51 napisał(a):wina chrakteryzatorki?? zmielony schabowy z niej -ona sama sie kreuje a fryzura niestety naturalna-gorzej jeszcze nigdy nie było-OKROPIEŃSTWO“zmielony schabowy”? :hahaha:następnym razem jak będziesz pisać jakiemuś znajomemu pasztetowi na n-k ”ślicznie wyglądasz” zastanów się nad sobą obłudnico! :Dwow! jestem pod wrażeniem, świetnie jej dosr***łaś 🙂

gość, 30-07-09, 12:21 napisał(a):jeny, ludzie. przecież to jest charakteryzacja do filmu !no tak , ale niektórzy jak starsze babciulinki myślą że to na prawdę ;p

Fatalne buty, Brodzik ma w nich mega długie stopy

nie powinna wystawiać na światło dzienne tych tłustych łap! poz tym wyglada jak dobrze zakonserwowana 45-tka

taka troche zrobiona na J.Lo. naprawde czy my polacy nic nie mozemy wymyslic sami, nawet stylizacji.

To już nie ta Joanna Brodzik, która była za czasów “Magdy M.”, a szkoda….

gość, 30-07-09, 17:51 napisał(a):wina chrakteryzatorki?? zmielony schabowy z niej -ona sama sie kreuje a fryzura niestety naturalna-gorzej jeszcze nigdy nie było-OKROPIEŃSTWO“zmielony schabowy”? :hahaha:następnym razem jak będziesz pisać jakiemuś znajomemu pasztetowi na n-k ”ślicznie wyglądasz” zastanów się nad sobą obłudnico! 😀

wygląda jak babcia Władzia z szaletu na dworcu

idealnie pasuje do roli czytajac ksiazke dokladnie tak wyobrazilam sobie główna bohaterkę brodzik idealna do tej roli:)

wina chrakteryzatorki?? zmielony schabowy z niej -ona sama sie kreuje a fryzura niestety naturalna-gorzej jeszcze nigdy nie było-OKROPIEŃSTWO

ale się czepiacie!czytałam wszystkie części tej powieści i rowniez nie mogę się doczekać na film!świetna książka!z przyjemnością oglądam powtórki “Magdy M.”.pozdrawiam p.Joannę.

brzydka kobieta;(

Ale Pasztet -lata świetności bezpowrotnie minęły…makabryczny-PASZCZUR

ja czytalam dom nad rozlewiskiem i bardzo mi sie podoba jej charakteryzacja – doskonala do roli malgosi, a jesli to scena z filmu to ten w fioletowej koszuli to pewnie wik albo janusz. juz sie nie moge doczekac serialu.

“wygląda jak ostatnia wieśniara ”A niby ty lepiej ? ? ? Ładnie wygląda ;pp

wygląda jak ostatnia wieśniara

gość, 30-07-09, 16:30 napisał(a):wygląda jak ostatnia wieśniara Ty jestes “ostatnia wiesniara” uzywajac takich trywialnych okreslen no i obrazasz w ten sposob ludzi ze wsi…A Brodzik wyglada tak a nie inaczej bo to wina charakteryzatorki, ktora dobrala jej pogrubiajaca kiecke i okropna peruke.

kobieta kameleon

Jest ładna, więc we wszystkim jej do twarzy..

to grzegorz mielczarek-aktor ze śłowackiego w Krakowie-swietny!

nie podoba mi się wcale ;//.według mnie bardzo ją postarza o.O

ale ma duzą stope

czy ktos wie co to za aktor?

jeny, ludzie. przecież to jest charakteryzacja do filmu !

Wolę ją w normalnych włosach a nie kędziorach .xD

spoko spoko:)

to moja ulubiona aktorka, wygląda swietnie.Uwielbiam Magde M

nawet zatańczyć poprawnie i z rytmem nie umie …co ona w ogóle potrafi ?

Wygląda świetnie. Wg mnie właśnie w Magdzie M wyglądała kiepsko. Wygląda piękniej niż kiedykolwiek.Tylko te buty… 😛

troche sie jej przutylo…. w tylku

kiedys byla taka fajna babka, od Magdy M zrobil sie jakis paszczur niestety 🙁

fajna jestes Aska a zazdrosne hieny precz!

Już zaraz się zlecą hieny, wyzywające brodzik od najgorszych brzydot, nie rozumiejące, że to charakteryzacja.Ona nie jest jak te wasze idolki Aniston, Jolie, Johansson czy Fox i wiele innych (oczywiście wielu męskich aktorów też możnaby tu wymienić, np. ze sławnego tria Brada Pitta), które w każdym filmie czy serialu wyglądają tak samo prezentując swoje firmowe fryzury i pooperacyjne ciała i twarze i kompletny brak talentu aktorskiego.