Kto w 2013 roku został mamą? (FOTO)
W tym roku niejedna gwiazda urządzała pokoik dla dziecka. Kto musiał zakupić wózek i kołyskę?
Jennifer Love Hewitt – jej córeczka Autum James Hallisay przyszła na świat 26 listopada. Przed tym gwiazda zdecydowała się na cichy ślub z Brianem Hallisay’em.
W październiku ponownie mamą została Hally Berry. Tym razem na świat przyszedł synek. Pięć lat temu zaś aktorka urodziła córeczkę Nahlę.
We wrześniu Joanna Liszowska urodziła w Szwecji dziewczynkę. Przypomnijmy, że ojcem dziecka jest Ola Serneke, a para ma już jedną córeczkę, 2,5-letnią Emmę.
Mamą postanowiła też zostać Fergie. Jej synek, Axl Jack, urodził się w sierpniu. Rodzice wybrali mu imię, które uczciło wokalistę Guns‘N Roses. 
Małgorzata Socha zdecydowała się na poród na bogato. Zapłaciła za niego aż 13 tysięcy złotych. Jej córeczka przyszła na świat w połowie sierpnia.
Penelope Cruz też paraduje z dziecięcym wózkiem. Jej 2,5-letni synek Leonard bawi się teraz ze swoją siostrzyczką.
O narodzinach Royal Baby słyszał niemal cały świat. Książę Jerzy przyszedł na świat 22 lipca o 16:24 w prywatnym szpitalu Świętej Marii w Paddington w Londynie. Dzień później Księżna Kate wróciła do domu.
Ace Knute Johnson, synek Jessiki Simpson urodził się w lipcu. Przypomnijmy, że Jess i jej narzeczony Eric Johnson mieli już córeczkę, prawie 14-miesięczną Maxwell Drew.
Kim Kardashian powiła North West pięć tygodni przed terminem. Malutka przyszła na świat w czerwcu. Mimo komplikacji, jest cała i zdrowa.
Moi drodzy, dziś na świat przyszła moja druga córeczka, Alicja Rubik. Jest zdrowa i śliczna! A ja jestem bardzo szczęśliwy:) – napisał w maju na swoim Facebooku dumny Piotr Rubik.
Monika Cruz, młodsza siostra Penelope, w maju urodziła dziewczynkę. Zdecydowała się przy tym na samotne macierzyństwo.
W kwietniu na Facebooku Magdy Mielcarz pojawił się następujący wpis: Z wielka radoscia pragnę się z Wami podzielić cudownym dla mnie wydarzeniem… Moja druga córeczka…. Juz jest…
Na drugie dziecko zdecydowała się także Ania Dąbrowska. Maluszek urodził się w kwietniu.
Holly Madison została mamą w marcu. W Las Vegas na świat przyszło jej pierwsze dziecko. Holly i jej chłopak, Pasquale Rotella, przywitali na świecie córeczkę, która otrzymała na imię Rainbow Aurora.
Dumnym tatą ponownie został Tomasz Karolak. W lutym Wiola Kołakowska powiła synka, Leona.
W lutym w jednym z warszawskich szpitali na świat przyszło pierwsze dziecko Agnieszki Popielewicz i jej męża Mikołaja Wita, z którym 1,5 roku temu wzięła głośny ślub. Popielewicz urodziła córeczkę, która otrzymała na imię Marta.
W styczniu na Twitterze Shakiry pojawiło się oficjalne oświadczenie: Jesteśmy szczęśliwi mogąc oznajmić narodziny Milana Pique Mebaraka, syna Shakiry Mebarak i Gerarda Pique. Urodzonego 22 stycznia o godz. 21.35, w Barcelonie, w Hiszpanii.
W styczniu rodziła też Agnieszka Chylińska, która została mamą po raz trzeci. 8 stycznia przyszła na świat zdrowa dziewczynka. Poród był naturalny, a noworodek ważył 4 kg.
A niech się kocą jak króliki – JA NIE ZAMIERZAM!
gość, 21-12-13, 13:24 napisał(a):gość, 21-12-13, 00:12 napisał(a):Kto urodził ten urodził, można zacząć typować do kogo bocian przyleci w 2014 roku.Moje typy: Doda, Beyonce i Rihanna, no może jeszcze Jolanta Pieńkowska, ale tu nie mam takiej pewności. Grycanka, i to przynajniej bliźniaki.dokładnieXD a Bruce Jenner?:)
gość, 21-12-13, 19:21 napisał(a):a Gardias,Rutkowski,Cichopek to co?oraz Sokoławska, Rutkowski, Malinowska
a Gardias,Rutkowski,Cichopek to co?
I ja tez zostałam mamą po raz drugi w 2013 roku
kardashian z dupą zamiast ust…co za skonczone zero
gość, 21-12-13, 12:30 napisał(a):mua, 21-12-13, 00:23 napisał(a):A ja do kuźwy nędzy? Ominęliście pierwsze miejsce i zaczęliście od jakichś nieznanych bab:)Mnie tez nie ma… :PHahaha, jeszcze ja, w lipcu 🙂
Moje typy to: Patrycja Markowska i Agnieszka Dygant
gość, 21-12-13, 00:12 napisał(a):Kto urodził ten urodził, można zacząć typować do kogo bocian przyleci w 2014 roku.Moje typy: Doda, Beyonce i Rihanna, no może jeszcze Jolanta Pieńkowska, ale tu nie mam takiej pewności. Grycanka, i to przynajniej bliźniaki.
mua, 21-12-13, 00:23 napisał(a):A ja do kuźwy nędzy? Ominęliście pierwsze miejsce i zaczęliście od jakichś nieznanych bab:)Mnie tez nie ma… 😛
A gdzie informacje na temat narodzin córki Justyny Steczkowskiej i Anity Sokołowskiej? One też urodziły w tym roku.
gość, 21-12-13, 00:12 napisał(a):Kto urodził ten urodził, można zacząć typować do kogo bocian przyleci w 2014 roku.Moje typy: Doda, Beyonce i Rihanna, no może jeszcze Jolanta Pieńkowska, ale tu nie mam takiej pewności.Pieńkowskiej to może wnuczka co najwyżej przynieść ;]
gość, 21-12-13, 00:23 napisał(a):A ja do kuźwy nędzy? Ominęliście pierwsze miejsce i zaczęliście od jakichś nieznanych bab:)Nooo, też się zdziwiłam, że Cię nie ma… ;p
Sporo tego, dziwne, ze kardashian nie jest u samej gory, ulubienica redaktorek.
A ja do kuźwy nędzy? Ominęliście pierwsze miejsce i zaczęliście od jakichś nieznanych bab:)
Kto urodził ten urodził, można zacząć typować do kogo bocian przyleci w 2014 roku.Moje typy: Doda, Beyonce i Rihanna, no może jeszcze Jolanta Pieńkowska, ale tu nie mam takiej pewności.