Kto wybrał taką seksowną kreację? (FOTO)
Ona we wszystkim prezentuje się zabójczo. Anielska twarzyczka, blond pukle, kobiece kształty. Nic dziwnego, że jest jednym z najbardziej popularnych aniołków Victoria’s Secret.
Tym razem Doutzen Kroes wystąpiła w pomysłowej, podkreślającej talię zielonej sukience.
Kolor kreacji nie był przypadkowy – Doutzen gościła na imprezie Christie\’s Green Auction: A Bid to Save the Earth.
Ekologiczna, zielona Kroes. Komu się podoba?
Nigdy się nią nie zachwycałam..
Śliczna twarz, ale jak na aniołka to figura średnia.Taki ciosany kloc.
Dość poprawny strój , ale szału nie ma.
jak kermit bez szyi i talii 😀
ona nie ma figury..! KOmpletnie niedopasowana sukienka.
Ślicznie jej w zielonym, bardzo ładna blondynka.
bardzo brzydkie buty, strasznie mi sie nie podobaja buty z wycieciami napalce, ktore scisniete wygladaja okropnie
Co do braku talii to się zgodzę ale co wy gadacie że nie ma szyi? jak ma włosy przyklejone do szyi to nie dziwota ze jej nie widać w całej okazałości ale nie zahacza brodą o biust jak Herbuś:)
brak talii i krowiasta jakaś
bosko . < 33 ; **
no slicznieee:)
podkreslila swoje wszelkie mankamenty – absolutny brak talii, brak szyi i generalnie malo kobieca sylwetke.
Doutzen – kobieta bez talii…
niestety nie ma talii ani szyi i to wiadomo nie od dzis. photoshop najlepszym przyjacielem kobiety.
ta sukienka wcale nie podkreśla jej kształtów i ona wcale nie jest taka ładna ( ale brzydka też nie jest )
jaką talię?
Ta sukienka tylko podkreśla brak talii ;p choć z twarzy jest ładna, to całość nie powala ;]
Wygląda jakby nie miała szyi, ale poza tym bardzo ładnie:)
Doutzen jest bardzo ładna, ale mogła lepiej wybrać sukienkę. Te wycięcia wyglądają, hm, śmiesznie. ( ;
Zazdrosne polskie pasztety 🙂 Z dziewczęcą buzią będzie się wolniej starzeć a wy po solarium wyglądacie jak 50letnie walenie na plaży.
co wy się nią tak zachwycacie??w tym wydaniu nie powala… wyszla jakby dopiero wstala… i paliła cygary co najmniej od 20 lat…do tego brak talii … więc beznadziejne to wygląda w tej sukience… buty też niedobrane.. ni z du*py wyciągnięte
To wcięcie jest jakby za wysoko…
sukienka nie w moim stylu , ale ładna z niej modelka 🙂
super wygląda choc mnie jej uroda nie powala 😛
klocowato wygląda
Fajnie wygląda w tej zielonej sukience.
Ładna sukienka na slicznej dziewczynie
Ona jest jakby subtelniejszą i wersją młodej Denise Richards. Śliczna.
wszystko fajnie ale ten brak talii naprawde bije po oczach..i jakas szeroka w barach jest
żadnego materiału tam nie ma to jej ciało juz nieraz było widać na jej zdjęciach, że ona nie ma talii, na tym zdjęciu bez photoshopa widac to wyraźnie
nie podoba mi sie sukienka. nie wyglada w niej korzystnie
przecież ona nie ma talii ,,, co tu pokazywać??buty też do dupy i niepasujący kolor paznokci…
zachwycająca !! idealna ! 😀
Cudowny kolor i materiał. Fason nie teges, ale może być. Uwielbiam taki styl!!!
tragiczny kroj sukienki, nie ma wciecia w talii i to eksponuje, co wyglada bardzo brzydko.
To nie wcięcie w talii tylko taki krój sukienki, tam jest po prostu materiał w kolorze ciała. Nie ma innego wytłumaczenia na tak wyglądającą talię…
jak ktoś może mieć talię w okolicach żeber? POMYŚLCIE!
ten strój jest samobójstwem dla kogoś kto tak jak ona nie ma talii
robiła coś z nosem?
zero biustu, zero talii, zero bioder – przegłodź się, otwieraj często usta a zostaniesz aniołkiem VS
gość, 27-04-10, 11:51 napisał(a):zero biustu, zero talii, zero bioder – przegłodź się, otwieraj często usta a zostaniesz aniołkiem VSNASTĘPNA ZADROSNApopatrz na jej zdjęcia w kostiumie ma biodra, talie, biust, ładne ciało i śliczną twarz
ona przede wszystkim nie ma talii, dlatego wybrala taki wycięty kroj, nic szczegolnego
brak talii to widać od razu, sukienka nie pomoże
gdyby ją tak postawić obok Rubikowej, to…. okazałaby sie bardzo gruba!!!
sliczna!wlansie takie powinny byc modelki a nie te chude patyki
sukienka jest dobra dla kobiety która ma wcięcie w talii, a tej tu tego brak.
mi sie podoba
piękna kobieta:)
ona mi przypomina Denise Richards
Wyglądała bardzo ładnie 😀