Kto założył tak bogaty naszyjnik? (FOTO)
Jennifer Garner to jedna z tych gwiazd Hollywood, która mimo sławy zachowała dystans i zdrowy rozsądek. Jej codzienne życie, choć raczej zwyczajne, dostarcza plotkarzom sporo tematów.
Interesujące są zwłaszcza relacje Jenn z mężem, Benem Afleckiem oraz macierzyństwo.
Aktorka, która wychowuje dwie córeczki, bywa częstym obiektem paparazzi. Ze swymi pociechami wygląda uroczo!
Oczywiście na specjalne wyjścia Garner zamienia się z mamy w prawdziwą gwiazdę. Potrafi zabłysnąć – jak choćby tu – na zdjęciach widzicie aktorkę w roli gościa na dorocznym Pink Party.
Zgodnie z obowiązującym zwyczajem Jennifer ma na sobie coś różowego – tym razem jest to bluzka uzupełniona bogatym naszyjnikiem z perełek.
Podoba się Wam aktorka w takim wydaniu?
ona jest bardzo ładna, ale co nie zrobi to nie udaje jej sie byc elegancką.
i to jest przykład prawdziwej gwiazdy! ona jest prawdziwą celebrytką, a nie jakieś idiotki typu Lady Gaga czy Paris Hilton.Tylko zazdrośni mogą mieć do niej jakieś pretensje ;/
swietnie wyglada
ojej brzydal ale naszyjnik OK
Niestety, nie wygląda elegancko. Chociaż piękna z niej kobieta i naszyjnik też super.
Nie, nie podoba się…
zawsze ją lubiłam za naturalność, ale niestety i ona sobie “ustka” zrobiła… brzydko
Nawet nieżle wygląda,ciekawy ten naszyjnik.
chyba jej się coś tam poplątało;pppdd
ona ma w sobie cos takiego, ze zawsze mi sie podoba…
ubranie okropne, naszyjnikperłowy kompletnie nie pasuje do tej cekiniastejspudnicy, no i bluzka calkowicie dwa rozne odcienie rozu z butami niezbyt ladnie to wyglada…satyna, zamsz, cekiny, perły za duzy przepych moim zdaniem
buzia śliczna ale ciało jakieś takie męskie i szerokie
piekna i sympatyczna
moim zdaniem tym razem okropnie sie ubrala, ale lubie ja ogolnie
brzydko wygląda- jakoś tak pospolicie…