Kto założył taką sukienkę? (FOTO)

1279 1279

Niestety, ale nawet najlepsze modelki czasem mają jakieś wpadki dotyczące ich kreacji. Tym razem los chciał, żeby trafiło na Doutzen Kroes.

Podczas rozdania nagród CFDA Fashion Awards modelka pojawiła się w krwisto czerwonej kreacji. Za kolor sukienki dajemy plus, jednak co do jej kroju to niestety niezbyt przypadła nam do gustu. Miało chyba być oryginalnie, a wyszło…

Albo projektant nie zdążył skończyć swojego dzieła albo zabrakło mu materiału. Dół wyglądał jak zwykła halka, a góra całkowicie spłaszczała biust. Nie wspominając już o dziwnych rękawkach.

Jak oceniacie kreację modelki?

\"Doutzen

\"Doutzen

 
43 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

swietna ta suknia!!!

Bardzo nietrafiona suknia. Zniszczyła figurę Doutzen, ogólnie wszystko.

wygląda dosyć dobrze, stać ją na więcej

dół całkowicie nie trafiony wcale jej cycków nie spłaszczyło…

Wychodzi na to, że nawet Zac Posen nie trafił z tą suknią… A Doutzen wygląda tu bardzo brzydko i nie chodzi mi o ubiór, ale ogólnie.

Ta sukienka jets za bardzo wymyslna i zbyt bogato uszyta./

kwiatuszek29, 19-06-09, 12:00 napisał(a):nie za ciekawie;/;/;/;/;/…to prawda

Zgadzam sie z tym gosciem odrazu kojarzy sie Carmen ;DDD LoL

wygladaj jak z jakiegos tandetnego romansidla

brzydkie..

nie za ciekawie;/;/;/;/;/…

gdyby nie góra sukienka byłaby łądna

Brzydka suknia. Myślałam, że Zac Posen nie zaliczy takiej wpadki.

no prosze , jakich mamy znawcow mody !!!!!!!!a ja uwazam ze sukienka jest ladna i Ona ladnie w niej wyglada!

To jest poprostu coś okropnego, wygląda jak para nieszczęść!!!

ładna… nie wiem co wy chcecie

rękawki wydają mi sie z tego najlepsze 🙂

Gora sukienki jest piekna , reszta ……no,tez moze byc!

KOSZMAR…

mi się nawet podoba.

Eee tam, Doutzen nie wygląda w tej sukni tak źle, jest przecież modelką. Natomiast z pewnością gdyby kto inny ją założył to byłby koszmar;))

nie jest tragicznie, nie podoba mi sie jednak, ze pod spodem cos srebrnego widac. dziwnie to wyglada. reszta ujdzie. biust nie jest splaszczony – modelki taki maja. czy raczej nie maja 😉

gość, 17-06-09, 11:14 napisał(a):Na zdjęciu jest z nią projektant,niewykluczone,że to właśnie jego dzieło,dlatego się razem fotografują!!!!to Zac Posen, a suknia rzeczywiście jest jego projektem. nietrafionym projektem. 🙂

Rzeczywiście, suknia nietrafiona.

Nie byloby zle, ale gora sukienki do wymiany

Doutzen wygląda jak facet. Jestbardzo muskularna, w tym momencie wygląda bardziej niż modelka fitness niż bieliźniana.

beznadziejna

ładna suknia.

koszmar niestety

nie za ladna

Doutzen wygląda pięknie mimo tej nienajlepszej sukni.Ma wspaniałą twarz i figurę i ta fryzura z lat 20-stych,świetna:)

Na zdjęciu jest z nią projektant,niewykluczone,że to właśnie jego dzieło,dlatego się razem fotografują!!!!

pasuje na Carmen xD

okropna suknia

Gdyby nie te falbany …

A mnie się podoba!!!

no beznadziejnie

Rękawy ciekawe ale suknia przesadzona.. Za dużo się dzieje..

Ta fryzura ją bardzo oszpeca, sukienka srednia

Tragedia!!!!!!!!

wszystko okropne, ale rekawy akurat ladne 🙂

ta falbana na dole wyglada jakby ktos ja na szybko recznie doszyl

Moja Barbie miała kiedyś taką samą!;)