Blanka Lipińska często dzieli się swoimi historiami z życia na Instagramie. Stara się utrzymywać dobry kontakt ze swoimi obserwatorami. Dzisiaj ich przestrzegła.

Blanka Lipińska mogła stracić Instagram

Stylistka OSTRO o szpilkach projektu Blanki Lipińskiej: „Najbrzydsze, jakie kiedykolwiek zrobiono”

Zdradziła, że kupiła nowy telefon i chciała wszystkie dane przegrać na nowy aparat. Przy okazji dowiedziała się, że ktoś włamał się na jej Instagram:

Nastawcie uszy wszyscy, którzy kochają swój Instagram. To jest naprawdę przerażająca historia, zwłaszcza jeśli zarabiacie na Instagramie i traktujecie to, jako firmę. Kupiłam sobie nowy telefon i trzeba było wszystko ze starego przegrać. Dałam go mojemu kumplowi Tomkowi, który zajął się moim telefonem. Zaczął w nim grzebać, żeby je sparować. Przychodzę do Tomka, a on mówi tak „Blanka na twoim Instagramie zalogowani byli Chińczycy, ludzie z Indii. Wszystkie te osoby mieli dostęp do mojego Instagrama. Dlaczego nie przejęli mi konta? Tego nie wiemy, natomiast mogli – tłumaczy Blanka.

Dodaje, że nie ma pojęcia, jak to się stało, ale jest tym faktem przerażona, bo mogła stracić swój Instagram.

Nauka z tego jest taka, że zgłoście się do takiej osoby jak Tomek, która sobie pogrzebie i Was pozabezpiecza, żebyście pewnego dnia nie obudzili się bez narzędzia pracy – przekonuje pisarka.

Blanka Lipińska ZAPROJEKTOWAŁA SZPILKI. Nie będą należały do tanich