Basia Kurdej-Szatan kilka tygodni temu w ostrych słowach wypowiedziała się na temat straży granicznej. I choć przeprosiła i wyraziła skruchę, do dziś ponosi wysoką cenę za swój czyn. Aktorka musiała się bowiem pożegnać z pracą na planie produkcji TVP2, a także (choć nie w sposób bezpośredni) z kontraktem reklamowym z siecią komórkową. Zresztą rykoszetem dostał także jej mąż, który również stracił angaż w serialu Telewizji Polskiej.

Basia Kurdej-Szatan ma dostać drugą szansę. Jedna ze stacji ma dla niej ciekawą propozycję

Kuba Wojewódzki broni Basię Kurdej-Szatan

Gdy emocje w tym temacie nieco już opadły, głos w tej sprawie zabierają też gwiazdy. Niedawno na przykład Kuba Wojewódzki w „Hejtparku” – programie Krzysztofa Stanowskiego – poruszył ten wątek, Co ciekawe, dziennikarz stanął w obronie aktorki. Powiedział, że to kwestia impulsywności i działania pod wpływem chwili. Dodał także, że jego koleżance pomieszały się sfery prywatne i publiczne, ale już dostała za to karę.

To, co spotkało moją serdeczną przyjaciółkę Basię Kurdej-Szatan… Mogę to powiedzieć śmiało: poniosło ją, bo pomieszały jej się sfery prywatne i publiczne, ale jak przyznasz, że to, co ją spotkało… Nie wiem, czy wiesz, najpierw wyrzucili ją z „M jak miłość”, później jej faceta z „M jak miłość” – powiedział Kuba.

Kuba Wojewódzki ostro o Maffashion i Wersow: „Chyba nigdy więcej jej nie zaproszę”

Stanowski był innego zdania, ale Kuba nie dał się przekonać i nie przyznawał mu racji.

Wiedzieliście, że Kuba i Basia się kumplują?

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Barbara Kurdej-Szatan, fot. Podlewski/AKPA