Kuba Wojewódzki w ostatnim odcinku swojego show powiedział, że byłe koleżanki z „Mam Talent” nie przejęły się jego odejściem, mimo zapewnień o lojalności. Chodzi oczywiście o Agnieszkę Chylińską i Małgorzatę Foremniak.

Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z „Mam talent”, to obie powiedziały: „Odchodzimy z tobą!”. A jak było później, to chyba wiemy… Ja nie wierzę w taką lojalność! – powiedział Kuba.

Kuba Wojewódzki po latach pojednał się z bratem. Spotkali się w restauracji

Kuba Wojewódzki zarzuca Chylińskiej i Foremniak nielojalność

Agnieszka Chylińska po wypowiedzi dziennikarza mocno się zdenerwowała. Na Instagramie zamieściła obszerny post, w którym sprostowała nieco historię i skierowała słowa do Wojewódzkiego:

Drogi Kubo.
O Twoim odejściu z programu Mam Talent dowiedziałam się z mediów.
Ani się Chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego – zarzucając mi nielojalność – po ludzku kłamiesz. Przychodziłam do Twojego programu na wyraźne Twoje zaproszenie. Wtedy było wszystko cacy, bo miałeś fajną oglądalność i taaak bardzo mnie lubiłeś. Jeszcze kilka dni temu dzwoniłeś do mojej agentki z pytaniem czy mogę znowu do Ciebie wpaść. I wiesz? Pomyślałam: pójdę. Ale jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec Ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy a Tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka.
Idź i nie kłam więcej.
PS. A może po prostu MIAŁEŚ ZŁY DZIEŃ – napisała Chylińska.

Małgorzatą Foremniak także zabrała głos i przedstawiła swoją wersję zdarzeń z 2010 r. Przyznaje, że nie mogła przejść obok tego obojętnie:

Jest mi ogromnie przykro, że w dzisiejszych czasach, aby zwrócić na siebie uwagę, trzeba wytworzyć sztuczny skandal, oparty na kłamstwie. Bardzo rzadko reaguję, ale niestety tym razem nie mogę przejść obok – zaczęła.

WOW! Agnieszka Chylińska w zupełnie NOWYM WYDANIU, można jej nie rozpoznać

Wspomina, że o odejściu Kuby Wojewódzkiego z programu „Mam talent!” dowiedziałam się od swojego ówczesnego agenta:

Kuba zrezygnował z własnej woli, nie została wyrządzona nikomu żadna krzywda, to skąd pomysł o tym, że mamy odchodzić hurtem. Nawet nie poinformował nas o swojej decyzji, tym bardziej jestem zażenowana jego wypowiedzią – ocenia.

Na koniec prosi nie nadużywać słów i zdarzeń tylko po to, aby było głośno: „Słabe jest to, że, potrzebując tego rozgłosu, używa się nie swojego światła”. 

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska już się rozstali? To raczej nie są włosy modelki