Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewki zaręczyli się w 2022 roku, krótko po tym, jak Paulina Smaszcz wyoutowała ich związek na forum publiczne. Choć od tamtej pory Kobieta Petarda poświęca niemal każdą wolną chwilę na komentowanie ich życia, wbijanie szpili i rzucanie oskarżeń pod adresem ex-męża,

„Kurzopki” pozostają w szczęśliwym związku i planują kolejne etapy. Jeszcze nie tak dawno temu media donosiły o ślubie pary, który miał nastąpić jeszcze w tym roku, plotka została jednak szybko zdementowana przez Katarzynę Cichopek. Mimo to, osoba z bliskiego otoczenia pary potwierdziła, że w istocie Kasia i Maciej chcą stanąć przed ołtarzem i powiedzieć sobie sakramentalne „tak”.

Niestety, kolejne informacje, które pojawiły się w mediach nie przyniosły dobrych wieści – okazało się, że z uwagi na dużą ilość pracy, remont mieszkania oraz komunię córki do uroczystości w najbliższym czasie nie dojdzie, ponieważ Cichopek i Kurzajewski nie mieli czasu zająć się przygotowaniami do ślubu. Jest jednak jeszcze jeden powód – para marzy o hucznej ceremonii, jednak obawiają się reakcji Pauliny Smaszcz, która po tak podniosłym wydarzeniu mogłaby wybuchnąć kolejny raz:

Nie mają jeszcze ustalonej konkretnej daty ślubu. Ale nie chcą, żeby przykre sytuacje z Pauliną psuły im uroczystość. Wolą poczekać na spokojniejszy czas. Bardzo się wspierają i dobrze wiedzą, że jest kilka osób, które życzą im rozstania. Nic z tego. Dramaty bardziej ich zbliżyły – zdradziła osoba z otoczenia pary portalowi Jastrząb Post.

Ślub Cichopek i Kurzajewskiego ODWOŁANY?! Wszystko przez… Paulinę Smaszcz!

Paulina Smaszcz o ślubie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Teraz doniesienia o byciu pośrednią przyczyną w odwołanym ślubie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego postanowiła skomentować sama Kobieta Petarda. Paulina podkreśliła, że ewentualny ślub jej ex-męża z nową partnerką nie zajmuje jej myśli, bo ma własne „szczęśliwe życie”. Jednocześnie wykorzystała okazję, by przekazać kilka ciepłych słów Marcinowi Hakielowi:

Bez komentarza. Mam swoje bardzo szczęśliwe życie (…) Panu Marcinowi życzę szczęścia, prawdziwej miłości, lojalności, szczerości, oddania i zaufania — podsumowała.

Paulina Smaszcz wspomina OJCA Maćka Kurzajewskiego! Padły zdumiewające słowa o byłym teściu

Paulina Smaszcz o byciu babcią

Z kolei w rozmowie z Super Expressem, Smaszcz podkreśliła, że obecnie dzięki przyjściu na świat ukochanej wnuczki w jej życiu pojawiło się ogromne szczęście i radość, którego nic nie jest w stanie zakłócić:

Staram się być najlepszą babcią na świecie. Mam teraz tyle cierpliwości i nic nie jest w stanie zbić mnie z pantałyku. Już nic nie muszę, więc zasypianie przy niej, w jej zapachu jest chyba najpiękniejszym prezentem w moim życiu. To ogromna radość. Chciałam mieć jeszcze jedno dziecko, ale z moimi problemami zdrowotnymi byłoby to bardzo trudne. Za to teraz mam okazję być najszczęśliwszą babcią.

Myślicie, że Paulina faktycznie nie wybuchnie, gdy w końcu dojdzie do ślubu?

Paulina Smaszcz wraca z nowymi mądrościami: „W tym kraju lepiej być WDOWĄ, niż byłą żoną”

pasekkozak

Marcin Hakiel o relacjach Pauliny Smaszcz z Cichopek i Kurzajewskim!

Paulina Smaszcz dostała pracę

Paulina Smaszcz dostała pracę

scena z: Paulina Smaszcz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

IG: paulina.smaszcz

scena z: Paulina Smaszcz, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w „Pytaniu na śniadanie”, , fot. AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA