Kylie Jenner najmłodsza z sióstr rodziny Kardashianów, dorobiła się prawdziwej fortuny. Pomadki Kylie Lip Kit sprawiły, że jej źródło dochodu stale rośnie, a jej wartość rynkową szacuje się na około 900 milionów dolarów. Wszystko za sprawą kosmetyków.

OMG! Kylie przekłuła 5-miesięcznej córce USZY

Jeśli jej kwota przekroczy miliard dolarów Kylie wyprzedzi nawet Marka Zuckerberga.

Kylie na swój sukces zapracowała i znalazła się na okładce Forbesa. Mimo to wiele komentarzy na Twitterze sugeruje, że przecież Kylie jeszcze nie jest miliarderką, bo trochę jej brakuje do zdobycia tej kwoty.

Mimo wszystko pochwaliła się zdjęciem z okładki na swoim profilu na Instagramie:


Wow. Nie mogę uwierzyć, że pokazuję tu własną okładkę Forbesa. Dziękuję za wyróżnienie. Jestem wdzięczna, że każdego dnia mogę robić to, co kocham. Nie mogłabym sobie tego wymarzyć!

– napisała.

Kylie Jenner jeszcze NIGDY nie mówiła tak otwarcie o córce! Martwiła się o TO!

Tymczasem publikacja wzbudziła ogromne emocje wśród internautów, którzy wytykają Forbesowi… kłamstwo i „ściemę”. Wszystko dlatego, że Kylie została okrzyknięta przez redakcję „najmłodszą self-made miliarderką”. Internauci sugerują, że celebrytka, której pomaga nie tylko matka, ale i sztab specjalistów, nie jest żadną kreatorką sukcesu, jest jedynie jego twarzą.