Ostatnio Kylie Jenner (20 l.) ostro wkurzyła swoich fanów. Musieli czekać na nią aż cztery godziny. Zorganizowano spotkanie z celebrytką w jednym ze sklepów, gdzie sprzedawane są jej produkty Kylie Cosmetics. Oczywiście zebrały się tam tłumy. Ustawiła się kolejka, a niektórzy przybyli już w nocy.

Ślub Kylie Jenner będzie najbardziej NIEZAPOMNIANYM w rodzinie Kardashianów

Fani jednak czekali i czekali, a Kylie nie było. Przybyła na miejsce po czterech godzinach od zaplanowanej pory spotkania. W dodatku była tam tylko przez 10 minut. Fani nie kryli swojego rozczarowania.

Kylie postanowiła się wytłumaczyć na Twitterze.

W odpowiedzi na zażalenia, że spóźniłam się cztery godziny na otwarcie sklepu, chcę wyjaśnić, że nie mam wpływu na to, o której dojadę. Gdybym mogła, byłabym tam nawet godzinę przed otwarciem, ale to zależało od policji, która zamknęła ulicę właśnie o tej konkretnej porze.

Byłam tam dzień wcześniej i osobiście dopilnowałam, żeby wszystko było jak najlepiej przygotowane. Gdybym nie kochała tych spotkań z wami, to nie robiłabym ich wcale. Ciężko mi czytać komentarze, że celowo kazałam wam czekać cztery godziny, bo to nie jest prawda.

Khloe Kardashian ZŻERA zazdrość, gdy widzi TO u Kylie

Myślicie, że naprawdę nie miała na to żadnego wpływu?

pop up 💋

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)