Kylie Jenner też nie miała bielizny (FOTO)

1-55-R1 1-55-R1

Córki Kris Jenner dobrze wiedzą, jak zrobić zamieszanie w mediach i na salonach. Teraz dziennikarze show-biznesowi żyją kolejną ciążą Kourtney Kardashian, nowym związkiem Khloe i małą North West, która właśnie skończyła roczek. Najmłodsze Jennerki nie pozostają przy tym w cieniu.

Kylie i Kendall pojawiły się ostatnio na MuchMusic Video Awards. Kendall postawiła na odważną kreację z rozcięciami do samej talii – na biodrach modelki próżno szukać choćby śladu bielizny. Młodsza z gwiazdek była bardziej zachowawcza, ale niekoniecznie grzeczna – wybrała złotą mini z prześwitami.

Hot?

&nbsp
Kylie Jenner też nie miała bielizny? (FOTO)

Kylie Jenner też nie miała bielizny? (FOTO)

Kylie Jenner też nie miała bielizny? (FOTO)

Kylie Jenner też nie miała bielizny? (FOTO)

   
52 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

[b]gość, 17-06-14, 20:29 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 22:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 16:25 napisał(a):[/b]na pierwszy rzut oka to kendall wydawała mi się ładniejsza ale teraz to kylie jest najładnieszaMam tak samo jak Ty! :)[/quote]przybij pione :D[/quote] No to witajcie w klubie 😉

Ta cala Kylie przypomina mi “nasza” Honey Skarbek – podobna budowa i typ urody: przyjemna buzia, fajne oczy i wlasnie… niezbyt zgrabne, masywne nogi (Honey ma chyba najbrzydsze nogi w polskim showbiznesie!) – No ale jak to mowia, nie mozna miec wszystkiego…

Wyglada grubo choc jest chudziutka… Szkoda 🙁 nie rozumiem tez dlaczego tak sie postarza? Ile ma lat 16? W tej stylizacji wyglada na 26.

[b]gość, 16-06-14, 22:46 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 16:25 napisał(a):[/b]na pierwszy rzut oka to kendall wydawała mi się ładniejsza ale teraz to kylie jest najładnieszaMam tak samo jak Ty! :)[/quote]przybij pione 😀

ta najmlodsza jest najglupsza

[b]gość, 16-06-14, 19:24 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 13:16 napisał(a):[/b]Wygląda jak gwiazda bollywooduDokladnie tez tak pomyslalam tylko jakby ona byla hinduska to by Polki ja wyzwaly od ciapatych brudasow itp a ze amerykanka to nikomu nie przeszkadz ze ma ciemna karnacje wlosy I oczy[/quote]blagam, malo razy tu byly tego typu wyzwiska odnosnie korzeni ich rodziny?

[b]gość, 16-06-14, 16:25 napisał(a):[/b]na pierwszy rzut oka to kendall wydawała mi się ładniejsza ale teraz to kylie jest najładnieszaMam tak samo jak Ty! 🙂

milo zobaczyc kogos kto nie jest anorektycznie wysuszony,mam taka sama figurę;) tylko chyba troszke mocniejsze wcięcie

Wyglada jakby miała 30 lat

Jest sliczna

To coś naprawdę ma fanów…

[b]gość, 16-06-14, 14:57 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 14:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 13:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 13:04 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 12:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 11:03 napisał(a):[/b]Ale ma piękną twarz, zazdroszczę jej :(No, błagam Cię! Gdyby za Ciebie wziął się taki sztab profesjonalistów, jak za nią, to byłabyś jeszcze ładniejsza![/quote]Dziękuję, to miłe, ale nie sądzę. 🙂 Do tego trzeba mieć duże ciemne oczy i pełne usta, ja mam jakieś szaroniebieskie, jak każda Polka i wąskie usta, więc nie dałoby rady ze mnie zrobić księżniczki :P[/quote]A ja Ci jeszcze raz powtarzam, że nie masz racji. Profesjonalne kosmetyki, kosmetyczne sztuczki, wizażysta, który zna się na swojej robocie i sama byś siebie nie poznała. Efekt dużych oczu, soczewki koloryzujące, usta też powiększa się makijażem – masz jeszcze jakieś problemy? Ja nie widzę żadnych:)[/quote] popieram, ja chciałabym kiedyś iść do takiej kosmetyczki z prawdziwego zdarzenia, żeby mi zrobiła profesjonalny makijaż, chociaż raz, jestem ciekawa jakbym wyglądała, może moje kompleksy by zniknęły, a przynajmniej się zmniejszyły[/quote]Przecież ta dziewczynka powiększyła górną wargę, więc nie ma czego zazdrościć. A w ogóle to wg mnie ona jest najbrzydsza z nich wszystkich, nie wyłączając jej matki. Ma zbyt kwadratową buzię, tylko oczy ładne. Wg mnie najładniejsza jest Kourtney, naturalnie duże usta, oczy i jedyna, która ma autentycznie ciemniejszą ciepłą karnację, bo reszta sióstr ma masę zdjęć na których są bielsze niż ja, a przy nieopalonej Khole nawet mąka wydaje się mieć brązowy odcień.[/quote]masz racje powiekszyla ale KONTUROWKA… jak tego nie widzisz to wizyta u okulisty sie klania.

[b]gość, 16-06-14, 13:16 napisał(a):[/b]Wygląda jak gwiazda bollywooduDokladnie tez tak pomyslalam tylko jakby ona byla hinduska to by Polki ja wyzwaly od ciapatych brudasow itp a ze amerykanka to nikomu nie przeszkadz ze ma ciemna karnacje wlosy I oczy

Wg mnie to ta brzydsza z dwóch młodszych sióstr.

Ej co ona zrobila z twarza!?

[b]gość, 16-06-14, 12:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 11:03 napisał(a):[/b]Ale ma piękną twarz, zazdroszczę jej :(No, błagam Cię! Gdyby za Ciebie wziął się taki sztab profesjonalistów, jak za nią, to byłabyś jeszcze ładniejsza![/quote]Nad britney już wiele sztabow pracowało i jakoś nie wychodziło…

[b]gość, 16-06-14, 14:34 napisał(a):[/b]pogrubia ją ta kiecka…i widać jak bardzo obrabia zdjęcia, które wrzuca na insta (tam jest bardzo szczuplutka, ma fajną pupę i wąską talię…)No i twarz ma zupełnie inną na własnych fotach.

Dlaczego Kylie mając tak krótką szyję i szerokie ramiona ciągle ubiera bluzki czy sukienki które mają dekolt po samą szyję lub golf? Zamiast sie wysmuklić robi z siebie karakana, a szkoda bo buzie ma bardzo ładną.

[b]gość, 16-06-14, 13:28 napisał(a):[/b]Jest piękna a przede wszystkim seksowna czego o Kendall nie można powiedzieć. Kendall to taki trochę patyk: zero nóg, bioder, biustu. Kylie jest naprawdę ładna tylko przesadza trochę z makijażem.Akurat Kendall nogi ma bardzo ładne, co do reszty się racja !

na pierwszy rzut oka to kendall wydawała mi się ładniejsza ale teraz to kylie jest najładniesza

kylie sie wyrobila, te powiekszone usta tez jej pasuja

[b]gość, 16-06-14, 14:03 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 13:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 13:04 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 12:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 11:03 napisał(a):[/b]Ale ma piękną twarz, zazdroszczę jej :(No, błagam Cię! Gdyby za Ciebie wziął się taki sztab profesjonalistów, jak za nią, to byłabyś jeszcze ładniejsza![/quote]Dziękuję, to miłe, ale nie sądzę. 🙂 Do tego trzeba mieć duże ciemne oczy i pełne usta, ja mam jakieś szaroniebieskie, jak każda Polka i wąskie usta, więc nie dałoby rady ze mnie zrobić księżniczki :P[/quote]A ja Ci jeszcze raz powtarzam, że nie masz racji. Profesjonalne kosmetyki, kosmetyczne sztuczki, wizażysta, który zna się na swojej robocie i sama byś siebie nie poznała. Efekt dużych oczu, soczewki koloryzujące, usta też powiększa się makijażem – masz jeszcze jakieś problemy? Ja nie widzę żadnych:)[/quote] popieram, ja chciałabym kiedyś iść do takiej kosmetyczki z prawdziwego zdarzenia, żeby mi zrobiła profesjonalny makijaż, chociaż raz, jestem ciekawa jakbym wyglądała, może moje kompleksy by zniknęły, a przynajmniej się zmniejszyły[/quote]Przecież ta dziewczynka powiększyła górną wargę, więc nie ma czego zazdrościć. A w ogóle to wg mnie ona jest najbrzydsza z nich wszystkich, nie wyłączając jej matki. Ma zbyt kwadratową buzię, tylko oczy ładne. Wg mnie najładniejsza jest Kourtney, naturalnie duże usta, oczy i jedyna, która ma autentycznie ciemniejszą ciepłą karnację, bo reszta sióstr ma masę zdjęć na których są bielsze niż ja, a przy nieopalonej Khole nawet mąka wydaje się mieć brązowy odcień.

Jest piękna a przede wszystkim seksowna czego o Kendall nie można powiedzieć. Kendall to taki trochę patyk: zero nóg, bioder, biustu. Kylie jest naprawdę ładna tylko przesadza trochę z makijażem.

[b]gość, 16-06-14, 13:04 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 12:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 11:03 napisał(a):[/b]Ale ma piękną twarz, zazdroszczę jej :(No, błagam Cię! Gdyby za Ciebie wziął się taki sztab profesjonalistów, jak za nią, to byłabyś jeszcze ładniejsza![/quote]Dziękuję, to miłe, ale nie sądzę. 🙂 Do tego trzeba mieć duże ciemne oczy i pełne usta, ja mam jakieś szaroniebieskie, jak każda Polka i wąskie usta, więc nie dałoby rady ze mnie zrobić księżniczki :P[/quote]A ja Ci jeszcze raz powtarzam, że nie masz racji. Profesjonalne kosmetyki, kosmetyczne sztuczki, wizażysta, który zna się na swojej robocie i sama byś siebie nie poznała. Efekt dużych oczu, soczewki koloryzujące, usta też powiększa się makijażem – masz jeszcze jakieś problemy? Ja nie widzę żadnych:)

pogrubia ją ta kiecka…i widać jak bardzo obrabia zdjęcia, które wrzuca na insta (tam jest bardzo szczuplutka, ma fajną pupę i wąską talię…)

[b]gość, 16-06-14, 13:19 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 13:04 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 12:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 11:03 napisał(a):[/b]Ale ma piękną twarz, zazdroszczę jej :(No, błagam Cię! Gdyby za Ciebie wziął się taki sztab profesjonalistów, jak za nią, to byłabyś jeszcze ładniejsza![/quote]Dziękuję, to miłe, ale nie sądzę. 🙂 Do tego trzeba mieć duże ciemne oczy i pełne usta, ja mam jakieś szaroniebieskie, jak każda Polka i wąskie usta, więc nie dałoby rady ze mnie zrobić księżniczki :P[/quote]A ja Ci jeszcze raz powtarzam, że nie masz racji. Profesjonalne kosmetyki, kosmetyczne sztuczki, wizażysta, który zna się na swojej robocie i sama byś siebie nie poznała. Efekt dużych oczu, soczewki koloryzujące, usta też powiększa się makijażem – masz jeszcze jakieś problemy? Ja nie widzę żadnych:)[/quote] popieram, ja chciałabym kiedyś iść do takiej kosmetyczki z prawdziwego zdarzenia, żeby mi zrobiła profesjonalny makijaż, chociaż raz, jestem ciekawa jakbym wyglądała, może moje kompleksy by zniknęły, a przynajmniej się zmniejszyły

ma taki indyjski makijaż

Jak na 175 cm wzrostu to wygląda trochę topornie. Tak czy inaczej chciałabym mieć jej wzrost.

[b]gość, 16-06-14, 13:04 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 12:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 11:03 napisał(a):[/b]Ale ma piękną twarz, zazdroszczę jej :(No, błagam Cię! Gdyby za Ciebie wziął się taki sztab profesjonalistów, jak za nią, to byłabyś jeszcze ładniejsza![/quote]Dziękuję, to miłe, ale nie sądzę. 🙂 Do tego trzeba mieć duże ciemne oczy i pełne usta, ja mam jakieś szaroniebieskie, jak każda Polka i wąskie usta, więc nie dałoby rady ze mnie zrobić księżniczki :P[/quote]A myslisz ze ona z takimi ustami sie urodzila?

jeezu rzadnego wcięcia w talii masakra

Wygląda jak gwiazda bollywoodu

woooow,jest piękna i ma seksowne ciałoa do tej ktora twierdzi że z nia nie sie nei da nic zrobic- tez mam oczy szaro bure i wąskie usta ale wierz mi, że z takiej urody tez sie da wyczarowac cudo makijażem;)w innym stylu,nie takim latynoskim ale też byłoby nieźle;)

[b]gość, 16-06-14, 12:20 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 12:11 napisał(a):[/b]jeezu rzadnego wcięcia w talii masakrano rzeczywiście straszne…. ludzie z was takie ideały?[/quote]no chyba nie bardzo skoro ktoś pisze “RZadnego” :/

CYC… du.. czyli rod K. w pelnej krasie. Swoja droga to ciekawe, jak dlugo mozna ciagnac profity Z NICZEGO

[b]gość, 16-06-14, 11:38 napisał(a):[/b]jej usta zaczynają żyć własnym życiemczyli co masz na mysli?

[b]gość, 16-06-14, 12:09 napisał(a):[/b][quote][b]gość, 16-06-14, 11:03 napisał(a):[/b]Ale ma piękną twarz, zazdroszczę jej :(No, błagam Cię! Gdyby za Ciebie wziął się taki sztab profesjonalistów, jak za nią, to byłabyś jeszcze ładniejsza![/quote]Dziękuję, to miłe, ale nie sądzę. 🙂 Do tego trzeba mieć duże ciemne oczy i pełne usta, ja mam jakieś szaroniebieskie, jak każda Polka i wąskie usta, więc nie dałoby rady ze mnie zrobić księżniczki 😛

Co by miała pod tą kiecką, czy też czego by nie miała, to ta kiecka jest po prostu słaba i to się najbardziej rzuca w oczy.

[b]gość, 16-06-14, 12:11 napisał(a):[/b]jeezu rzadnego wcięcia w talii masakrano rzeczywiście straszne…. ludzie z was takie ideały?

jej usta zaczynają żyć własnym życiem

[b]gość, 16-06-14, 11:03 napisał(a):[/b]Ale ma piękną twarz, zazdroszczę jej :(No, błagam Cię! Gdyby za Ciebie wziął się taki sztab profesjonalistów, jak za nią, to byłabyś jeszcze ładniejsza!

ta sukienka zaburza wszystkie proporcje !!!!

Z “nową” twarzą przypomina trochę Salmę Hayek

robila usta na 100% nie ma o czym nawet dyskutowac

[b]gość, 16-06-14, 11:16 napisał(a):[/b]Nie robiła nic z ustami, bo na zdjęciach bez makijażu doskonale widać, że dalej ma wąskie. To zasługa makijażu ( kredka do ust wyjechana po za ich kontur i całe usta nią pomalowane a na to szminka – jak ja sobie tak zrobię to też wtedy mam duże usta 😛 ).ta,ale jesteś głupia, na zdj bez makijażu widać,że ma napuchniętą górną wargę a przed powiększeniem miała cieniutką niteczkę

Nie robiła nic z ustami, bo na zdjęciach bez makijażu doskonale widać, że dalej ma wąskie. To zasługa makijażu ( kredka do ust wyjechana po za ich kontur i całe usta nią pomalowane a na to szminka – jak ja sobie tak zrobię to też wtedy mam duże usta 😛 ).

Chyba coś z ustami robiła

emocje, jak na grzybach. a jak tłuste laski ładują się w legginsy i stringi, to nikt sensacji z tego nie robi.

gówniara a tapety ma jak trans

Dla mnie ona jest nie ładna. Za dużo tapety.

Rany! Ileż kasy ona władowała w twarz! Ale było warto…