Kylie Jenner i Travis Scott co jakiś czas podsycają plotki o swoim wielkim powrocie. Para, mimo że się rozstała, bardzo dużo spędzała ze sobą czas ze względu na córkę Stormi. Spędzili razem nawet święta Wielkanocne.

Kylie Jenner znowu jest z Travisem Scottem?

Kylie Jenner POBIŁA SIĘ z Kendall! „Wzięła but na obcasie i przyłożyła mi go do szyi”

Natomiast teraz chyba nie ma wątpliwości! Kylie Jenner opublikowała zdjęcie na Instagramie z Travisem Scottem. Widzimy celebrytkę w swojej rezydencji Hollywood Hills w bardzo skąpym stroju: miała na sobie brązowe skórzane poncho, a pod spodem przezroczystą minisukienkę i czarną bluzkę.

Za gwiazdą stał raper, najpierw z koszulką, a potem bez mając na sobie tylko skórzane spodnie, gruby złoty pasek i buty Yeezy Kanye Westa.

Czy to oznacza, że para wróciła do siebie? Kylie Jenner nie dała jednoznanej odpowiedzi, ale celebrytka nie dodaje z bylie kim zdjęć na swój profil instagramowy.

Kylie Jenner nie oszczędza na przyjaciołach. Dała Cardi B prezent za prawie PÓŁ MILIONA

Historia związku Kylie i Travisa jest bardzo zawiła. Zaledwie po kilku tygodniach odkąd zaczęli się spotykać, celebrytka zaszła w ciążę. Kylie na czas ciąży zniknęła z mediów, ten wyjątkowy czas chciała spędzić z dala od fotoreporterów. Gdy urodziła się ich córeczka Stormi, wydawało się że związek celebrytów jest mocny, jak nigdy wcześniej – jak się jednak okazało, mieli inne priorytety i dlatego postanowili się rozstać. Para po dwóch latach bycia w związku, w październiku ubiegłego roku poinformowała o rozstaniu. 

Kylie Jenner i Travis Scott Święta Wielkanocne spędzają razem… w domu Kris Jenner

https://www.instagram.com/p/CF-aREAnAeN/