19 czerwca Kylie Jenner udostępniła na Instagramie kolejne rzadkie zdjęcie jej i syna Travisa Scotta z okazji Dnia Ojca.

Kylie Jenner promuje „nagie bikini”. Są kontrowersje i horrendalna cena

Kylie Jenner pokazała zdjęcie synka

Zdjęcie przedstawia 4-miesięcznego chłopca przytulonego do taty, podczas gdy muzyk leży w łóżku i zjada miskę makaronu. Obok nich drzemie córka pary, 4-letnia Stormi Webster.

Szczęśliwego dnia tatusia, tatusiu – napisała Kylie w swoim poście na Instagramie. Kochamy Cię.

Na zdjęciu Kylie Jenner zakryła twarz syna emoji z brązowym sercem. Ona i Travis nie zdecydowali się jeszcze pokazać syna publicznie, a także nie ujawnili nowego imienia niemowlęcia, po tym, jak zdecydowali się jednak nie nazywać go Wolf.

OMG! Tak Kylie Jenner wygląda bez sztucznej opalenizny?

Travis otrzymał również życzenia z okazji Dnia Ojca od mamy Kylie, Kris Jenner. Wspomniała również o swoich byłych partnerach: Caitlyn Jenner, Roberta Kardashiana, syna Roba Kardashiana, byłego Kim i Khloe, czyli Kanye’go Westa i Tristana Tomphsona. Wspomniała także byłego Kourtney – Scotta Disicka, a także obecnego męża – Travisa Barkera.

Kylie Jenner i Travis Scott zmienili imię swojemu synkowi: „Nie czuliśmy, że do niego pasuje”

Później tego dnia, Kylie wrzuciła kolejne zdjęcie – tym razem przedstawiające dopasowane buty synka i taty. Na podobny krok zdecydowała się także Priyanka Chopra i Nick Jonas, o czym możecie przeczytać tutaj.