Kylie Jenner (26 l.) zatrzęsie branżą? Bójcie się… jej siostry Khloe i Kim, na modową scenę wchodzi KHY. Dla miliarderki świat beauty to za mało, dlatego też otwiera się na inną scenę i wchodzi do branży modowej z własną linią odzieży Khy.

Kylie Jenner wspiera Izrael w konflikcie

Gwiazda reality show „Kardashians” opublikowała właśnie na Instagramie swoje efektowne zdjęcie, aby ogłosić tę wiadomość, tajemniczo podpisując zdjęcie, „Poznaj Khy”. W sieci pojawił się profil KHY, na ktorym dotychczas widnieją 2 zdjęcia Kylie Jenner w czarnym, skórzanym trenczu.

Na swoim prywatnym Instagramie Kylie Jenner opublikowała fotografię w tej samej stylizacji. Na zdjęciu ma na sobie czerwone szpilki z lakierowanej skóry.

Kim Kardashian i jej KHY

Poza tajemniczym „teaserem” Jenner nie podzieliła się żadnymi dodatkowymi informacjami na temat swojej nowej przygody z modą.

Wow! Kylie Jenner ma TO zdjęcie na tapecie telefonu

Jednak już w sierpniu Page Six Style doniósł, że Jenner wkracza do branży odzieżowej po podpisaniu umowy z Jensem i Emmą Grede, tym samym zespołem projektowym odpowiedzialnym za brandy – „Skims” Kim Kardashian i „Good American” Khloé Kardashian.

Każda z dziewcząt ma swoją własną wizję […] Inspirują się i nakręcają nawzajem […] Wszystkie są tak różne i niezależne, ale dają sobie nawzajem mnóstwo rad, powiedziało źródło.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: