Kylie Jenner zdradziła, dlaczego POWIĘKSZYŁA sobie usta!

d-31-R1 d-31-R1

Usta Kylie Jenner to temat, który budzi ogromne kontrowersje. Z wiekiem wargi Jennerki zaczęły rosnąć, a gwiazdka przestała być do siebie podobna. Po latach celebrytka usunęła wypełniacze, bo chciała, by ludzie zaczęli traktować ją poważnie. Faktycznie – ogromne wargi 21-latki wywoływały dyskusje i internetowe burze, a Kylie często padała ofiarą kpin i szyderstwa. Mimo to fani chcieli naśladować idolkę i na swoich ustach kopiowali jej makijażowe triki. W najnowszym wywiadzie dla Glamour Jennerka przyznała, jaki był prawdziwy powód jej ingerencji w naturę.

Kylie Jenner pokazała swoje torebki. Są warte MILION dolarów!

Okazuje się, że Kylie chciała wyleczyć kompleksy. Nie spodziewała się jednak, że jej wargi staną się tematem numer jeden:

Czułam się bardzo niepewna z moimi ustami. Chciałam sprawić, by wyglądały na większe, więc malowałam je jak szalona, a ludzie zaczęli mieć obsesję.

Przyznała jednak, że nauczyła się podchodzić do hejtu z dystansem:

Oczywiście, to wpływa na mnie, ale nauczyłam się być gruboskórna. Za każdym razem, gdy pojawi się nowa zła pogłoska, wiem, że to minie. Wszystko w życiu przemija.
– mędrkowała.

Dodała również, że jej ciało diametralnie zmieniło się przez córeczkę:

Ciąża w tak młodym wieku zmieniła moje ciało, ale tak naprawdę mnie to nie interesuje.

Kylie Jenner dodała UROCZY filmik z tańczącą Stormi

Zobaczcie najnowsze zdjęcia gwiazdy. Czyżby wracała do starych ust?

   
6 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

kiedyś jej ex powiedział że ma małe usta i dlatego powiększyła-to samo z tyłkiem i cyckami-Tyga lubił duże…

dobra dobra, gadanie wyrezyserowanych bzdetow

Ona beuaty?? Jest okropnie brzydka, sztuczna. Najbrzydsza z sióstr.

Boże, czy ona ma ludzi za idiotów? Malowała usta jak szalona? Zmiana ciała po ciąży? To jest obrażanie inteligencji ludzi . Skończcie promować takie puste dziunie znane z tego, że są znane, chodzące zgnilizny… I nie mówię tu tylko o Kardashiankach, ale wszystkich pustakach ich pokroju.

NO CIEKAWE, CZY GDYBYŚCIE MIAŁY TYLE KASY, TO CZY WYGLĄDAŁYBYŚCIE JAK SZARE MYSZKI XDDDD Stać ją na to, jak wygląda, a skoro podoba się sobie, to nie widzę problemu. Po za tym, Kylie to też człowiek, i jak każda inna osoba na świecie, chciałaby czuć się ze sobą dobrze, i na pewno nie skakałaby z radości, gdyby cały świat oglądał jej rozciągnięty brzuch i rozstępy. Wy też na pewno byście tego nie chciały.

Ona gada głupoty przed ciąża wyglądała jak manekin i po ciąży wygląda jak manekin!!!