Lara Gessler spodziewa się narodzin swojego pierwszego dziecka. Tak jak wiele przyszłych mam, dość często i chętnie chwali się zdjęciami ciążowego brzucha. Celebrytka nie odpuściła sobie też profesjonalnej sesji ciążowej, jednak ta jest inna niż te, które dotychczas widzieliśmy.

Lara Gessler poznała płeć dziecka i wybrała dla niego imię. „Wiele osób nie wie, że takie jest”

Lara Gessler w nagiej ciążowej sesji

Bardzo często ciężarne panie, przy okazji profesjonalnych sesji, decydują się na kilka nagich fotek. I takie też ma Lara. Jednak ona nie pozuje w studio fotograficznym czy na tle łąki lub ogrodu. Córka Magdy Gessler pozuje topless w centrum Warszawy, na jednej z jednej z najbardziej znanych ulic w mieście.

Wśród czarno-białych fotek znalazła się taka, na której Lara pozuje w kowbojkach, majtkach i krótkiej kurtce, na innej jest w marynarce i kozakach, a na jeszcze jednej – w rozpiętym płaszczu, pod którym jest całkiem naga! Myślicie, że była taka odważna czy bielizna została usunięta w jakimś programie graficznym?

Miałam ogromną przyjemność sfotografować Larę Gessler w zeszłym tygodniu. Dzień pełen zabawy z niesamowitą drużyną. 5 rano na totalnie pustych ulicach! Niezapomniane doświadczenie. Laro, dziękuję Ci za twoją odwagę – napisała fotografka Agata Serge.

https://www.instagram.com/p/CCeACUIHEcm/

ZOBACZ TEŻ:

Lara Gessler wyłamała się. NIE ZROBI tego, co inne celebrytki

Lara Gessler pokazuje ciążowy brzuszek. Fanki zakochały się w jej letniej sukience

Magda Gessler nie mogła powstrzymać emocji. Napisała piękne słowa do córki

https://www.instagram.com/p/CCeEGC7lUA-/

https://www.instagram.com/p/CCd-xzDlyyX/

https://www.instagram.com/p/CCeAaZHlmSP/