Laura Breszka to polska aktorka filmowa i serialowa. Kilka lat temu spotykała się z Antonim Królikowskim i to właśnie od tego momentu dla większości stała się popularna. Aktorka ma jednak duże doświadczenie w tej branży, zagrała m.in. w produkcjach takich jak „Singielka”, „Komisarz Aleks”, „Zakochani po uszy”, a także w nowym filmie „Cały ten seks”.

TYLKO U NAS! Laura Breszka broni rodziny Królikowskich: „Bardzo fajna jest jego mama” (WIDEO)

Laura Breszka o swoich fantazjach seksualnych

Podczas premiery filmu „Cały ten seks” rozmawialiśmy z Laurą Breszką, która zagrała jedną z głównych ról w produkcji. W nawiązaniu do tematyki filmu zapytaliśmy aktorkę o jej fantazje seksualne.

Ja lubię odgrywać scenki, ale nie takie, że: „o panie doktorze”, ale bardziej takie, że się nie znamy. […] Miewam jakieś pomysły na lepszy stosunek seksualny. – wyznaje aktorka

Tym razem Paulina Smaszcz wojuje z Laurą Breszką: „Brakuje ci talentu i edukacji”

Zapytaliśmy aktorkę, czy ciężko było pracować jej na planie filmu o tematyce seksualnej. Laura Breszka wyznała, że nie brała udziału w scenach erotycznych, jednak miała pewien problem na planie.

Ciężko mi było grać kogoś, kto nie umie grać. To był ciekawy myczek, z którym ja się zmierzyłam akurat. Gram kobietę, jakąś zwykłą businesswoman, która dla fantazji swojego męża próbuje się wcielić w rolę i nie dość, że ta rola jej nie leży to ona sama nie ma zdolności. […] To było dla mnie wyzwanie. – mówi w wywiadzie Laura Breszka

Laura Breszka pokazała nowego chłopaka!

Laura Breszka

Laura Breszka; fot. AKPA

Laura Breszka, fot. Podlewski/AKPA

Laura Breszka, fot. Podlewski/AKPA