Laura Sieka zaistniała w programie „Love Island. Wyspa miłości”. Chociaż była dość krótko, to zwróciła uwagę widzów, którzy chętnie śledzili jej losy po programie.

OMG! Uczestniczka ostatniej edycji „Love Island” jest w CIĄŻY!

Laura Sieka urodziła

Widzowie byli zszokowani, kiedy po pół roku od wyjścia z willi poinformowała, że spodziewa się dziecka. Laura wrzuciła zdjęcie testu ciążowego oraz USG. Mimo krótkiego związku z Bartkiem można było zauważyć na jej twarzy, że ciąża dała jej ogromną radość.

Dziś Laura Sieka oznajmiła, że jej długowyczekiwana córeczka jest już na świecie. Dziewczynka przyszła na świat w Katowicach i na razie przebywa w inkubatorze.

Nic więcej mi już do szczęścia nie potrzeba. Chyba, że 🐶 Kocham was. RODZINA BALTAZARKÓW W KOMPLECIE – napisała Laura Sieka. 

Fot. instagram/laura_sieka

Niestety ciąża nie rozwijała się prawidłowo. Była uczestniczka „Love Island” jeszcze w kwietniu informowała, że dziecko cierpi na gastroschisis, czyli wadę rozwojową polegającą na rozszczepie powłok brzusznych i będzie musiało szybciej przyjść na świat:

Ciąże będziemy przerywać w 36 tygodniu i nasz maluszek będzie operowany. Nie wiemy, dlaczego tak się stało, ale wiemy jedno, jesteśmy rodzicami, którzy dadzą radę, którzy będą walczyć o to małe życie i już się nie możemy doczekać, aż będzie z nami – tłumaczyła Laura.

Laura z „Love Island” przekazała przykrą wiadomość: „Nasza księżniczka jest chora”

Fot. instagram/laura_sieka