Laura Sieka, uczestniczka „Love Island” ostatnio podzieliła się ze swoimi obserwatorami, że jej nienarodzona córeczka jest chora. O wszystkim opowiedziała na swoim profilu instagramowym.

OMG! Uczestniczka ostatniej edycji „Love Island” jest w CIĄŻY!

Córka Laury Sieki z „Love Island” jest chora

Laura Sieka, choć w programie była stosunkowo krótko, zapewniła widzom dużą dawkę emocji, przede wszystkim przez burzliwe rozstanie z Maciejem Dąbrowskim. Krótko po wyjściu z programu Laura niespodziewanie pochwaliła się na Instagramie, że razem z obecnym partnerem spodziewają się dziecka! Nowinę przekazała, publikując w relacji zdjęcie USG.

Była uczestniczka „Love Island” teraz wstrząsnęła informacją, że będzie musiała wcześniej rozwiązać ciążę przez chorobę dziecka, które cierpi na gastroschisis, czyli wadę rozwojową polegającą na rozszczepie powłok brzusznych.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że nasza księżniczka jest chora, a dokładnie ma wadę rozwoju gastroschisis, która jest wytrzewieniem jelitek. Ciąże będziemy przerywać w 36 tygodniu i nasz maluszek będzie operowany. Nie wiemy, dlaczego tak się stało, ale wiemy jedno, jesteśmy rodzicami, którzy dadzą radę, którzy będą walczyć o to małe życie i już się nie możemy doczekać, aż będzie z nami – tłumaczy Laura.

Caroline z „Love Island” podzieliła się SZOKUJĄCYM wyznaniem o swoim związku

Dodaje, że mimo smutku i strachu, bardzo zbliżyła się do partnera:

Choroba naszego dziecka jeszcze bardziej nas zbliżyła do siebie i mimo że kręcą się łzy w oczach i pytamy, dlaczego nas to spotkało, nie odbiera nam to radości z oczekiwania naszego maluszka – pisze influencerka.

Laura Sieka postanowiła podzielić się tą informacją na Instagramie, aby wesprzeć inne matki, u których także dzieci są chore:

Uwierzcie mi na tą chwile nie przejmuję się niczym, tylko tym aby moja dzidzia dała radę. Chciałabym was tym postem zmotywować, abyście cieszyli się swoim i kogoś szczęściem, a nie szukali dziury, gdzie komu dowalić i przywalić, aby sobie ulżyć. Bo nie każdy ma mocną psychikę i czasem może ktoś sobie z tym nie poradzić. Bądźcie życzliwi, a Karma nigdy nie gubi adres. Dziękujemy tym którzy są z nami i nas wspierają w tym trudnym dla nas momencie – podkreśliła gwiazda.

O NIE! Caroline i Mateusz z „Love Island” się rozstali

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Fot. laura_sieka/Instagram

Fot. laura_sieka/Instagram

Fot. laura_sieka/Instagram