Malutka Gemma ma zaledwie pięć miesięcy. Jej rodzice zaś – Liam Gallagher i Liza Ghorbani po gorącym romansie walczą ze sobą w sądzie o pieniądze.

Jak donosi New York Post, były filar zespołu Oasis odrzucił propozycję ugody w sprawie alimentów na rzecz swojej córki.

Co więcej, matka nie dostaje złamanego grosza na utrzymanie dziecka, Gallagher tymczasem imprezuje na Ibizie i nie zamierza ulegać negocjacjom.

Zanim Gemma przyszła na świat, prawnicy rockmana złożyli matce bardzo niską ofertę. Nie ma szczegółów dotyczących kwoty, pojawia się jednak określenie, że chodziło o pieniądze, jakie płacą zwykli ojcowie, a nie gwiazdy rocka.

Liza Ghorbani miała nadzieję, że z Liamem uda się dojść do porozumienia poza sądem i bez rozgłosu. Okazało się jednak, że zignorował on wszystkie próby negocjacji. W związku z tym matka postanowiła złożyć pozew w sądzie.

Według informacji NYP, odbyła się już pierwsza rozprawa, ale nie doszło na niej do porozumienia.

– Liza nie chce milionów, tylko właściwego wsparcia ze strony ojca dziecka – powiedział informator dziennika.

Liza Ghorbani jest muzyczną dziennikarką. Romans między nią, a muzykiem rozpoczął się w 2010 roku, po wywiadzie, którego udzielił jej Liam.

Najpierw gorąca miłość, a kiedy pojawił się jej owoc, batalia o pieniądze. Łatwa do przewidzenia w świecie gwiazd kolejność wydarzeń.

Liam Gallagher nie chce płacić alimentów