Lilo i Sam szykują małżeńskie gniazdko
Jednym z głównych zajęć Lindsay Lohan są przygotowania do ślubu ze swoją partnerką Samanthą Ronson. Jak wiadomo młode małżeństwo musi mieć gdzie spędzać miło czas, odpoczywać i cieszyć się sobą. Dlatego Lilo zakupiła penthouse w jednym z ekskluzywnych apartamentowców w Nowym Jorku. W jednym z nich mieszkał i został zamordowany John Lennon. Dobrze, że 2,5 miliona funtów to dla młodej gwiazdy niewygórowana cena.
jakoś nie mogę nadal uwierzyć, że ona jest lesbijką. nie żebym była nietolerancyjna czy coś, ale wcześniej każdemu do łóżka wskakiwała, a teraz…zdziadziała. xD
boże ale bzdury tu publikujecie … zal
he he he śmieszne sa
LUKA, 23-09-08, 12:22 napisał(a):A mi towarzyszy duch Freddiego Mercurego:))hahahaaaaaaAh, kochany Freddie. ale czemu Duch? O_o ostatnio właśnie zastanawiałam się czemu nie wchodzi na gg…!
Moze cos tam sie kreci kto wie, ale wieksozsc plotek napenwo jest ponad prawde. dopidywanie sobie itdzreszta niech sobie zyja szczeliwe a co ma sie dziac niech sie dzieje
Nie wierzę w te plotki, bo plotka plotką plotkę pogania. Dziewczyny milczą na ten temat, czyli to już pierwszy znak, że te całe artykuły o ich ślubie i dzieciach to wymysły mediów, żeby więcej czytelników było.
ślicznie tu wyszła.ciesze się, że wreszcie jest szczęśliwa i znalazła jakiś sens w życiu.
czytałem to już:se.pl/rozrywka/plotki/lohan-uwije-gniazdko_72619.html
ja NIEROZUMIEM TY LESB IDIOTKI
dzisiaj niewygórowana, a nie dawno nie miała kasy….
Ostatnio wszystkie informacje związane z Lindsay i jej związkiem z Samanthą wydają się być podejrzanie mało prawdziwe!! Te plotki o ślubie i dziecku. Te drugie już zostały zdementowane a na ślub też się nie zanosi. Nie wiem może one tak się bawią z mediami a może po prostu wy musicie zmienić informatorów bo coś nie bardzo…
Lennon nie został zamordowany w apartamencie tylko przed wejściem do budynku, w którym się mieścił(Dakota House). W tym samym domu kręcono wcześniej”Dziecko Rosemary” Romana Polańskiego. Te apartamenty są bardzo luksusowe, dlatego cena jest taka, a nie inna, a ostatnio Liam Gallagher chwalił się, że kupił apartament po Lennonie, więc Lindsay mogła kupić najwyżej któryś po sąsiedzku. Na pewno narazi się przez to jeszcze bardziej Paulowi McCartneyowi i Yoko Ono, którzy po śmierci Lennona zabiegali o to, żeby nazwisko mordercy nie zostało podawane w mediach, ale nie zostało to uszanowane i nakręcono o nim film(z Jaredem Leto i Lindsay właśnie), który rozsławił jego nazwisko, a do tego teraz(jeśli to prawda)Lindsay zamierza tam zamieszkać.
??? o co chodzi z tym Lennonem? Jaki ma to związek z info i ceną apartamentu? Drożnej bo kupiła po Lennonie? Czy jest to ostrzeżenie, ze w takim mieszkaniach mordują?? Czy nakupowała penthouse’ów za 2,5 mln???
A mi towarzyszy duch Freddiego Mercurego:))hahahaaaaaa
A ja mam nadzieje, ze ich zwiazek przetrwa te wszystkie nagonki paparazzi. Samantha na pewno wie co robi ;P A LiLo? To juz tylko ona wie najlepiej. Dlaczego ludziom jest tak ciezko uwierzyc, ze piekna dziewczyna, ktora byla z facetami, lepiej czuje sie w zwiazku z kobietą?
a ja myśle, że Lindsay jest po prostu zagubiona, a to nie jest prawdziwa miłośc tylko zauroczenie. ten związek szybko się skończy – napewno nie bedzie taki jaki tworzy Ellen i Portia .
ja też tak chce!!
no i dobrze. oby im sie zylo jak najlepiej, zycze duuuzo szczescia !